Iluzjonista z Brzegu powalczy o finał programu „Mam Talent”!

0
Mam Talent, Katowice, fot. Tvn/Mirosław Sosnowski

W najbliższą sobotę (10 listopada) o godzinie 20:00, w telewizyjnym show stacji TVN widzowie będą mogli podziwić występ Bartka Lewandowskiego. Do tej pory iluzjonista z Brzegu zachwycał jurorów, dzięki czemu znalazł się w półfinałowej czterdziestce uczestników. Tym razem przepustki do finału rozdadzą sami widzowie.


– Gorąco zachęcam do oglądania sobotniego odcinka programu „Mam Talent”. Liczę również na Państwa głosy, bo to od nich zależy, czy przejdę do kolejnego etapu. Mój występ będzie niespodzianką, ale mogę zdradzić, że pozostanę przy iluzji z ptakami. Tym razem mój pokaz zostanie urozmaicony, zostanie połączony z profesjonalną oprawą i mam nadzieję, że uda mi się wszystkich oczarować – mówi Bartek Lewandowski.

Przypomnijmy, że Bartek na co dzień pracuje w cyrku. Fascynacja iluzją pojawiła się u niego już w wieku sześciu lat, gdy babcia zabierała go na występy artystów. Jest samoukiem, metodą prób i błędów „rozgryzał” tajemnice magii. Każdy nowy trick otwierał mu drogę do następnego. Młody iluzjonista znany jest m.in. z trików z akwarium, czy dziewczyną pojawiającą się w miejscu klatki z gołębiami.