Kolejny tydzień w OH KINO Oława, to diabelny kociołek Panoramix’a!

0

Cztery premierowe tytuły, a każdy z nich kompletnie różny. Daje to gwarancje, że każdy widz znajdzie coś dla siebie. Na wielkim ekranie w OH Kino Oława czekają na nas takie hity jak: „Aksteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”, „Diablo: Wyścig o wszystko”, „ Chłopiec z burzy” oraz „ Glass”.


„Aksteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”, to nasza propozycja dla najmłodszych. Młodzi widzowie będą mieli okazję śledzić losy nieugiętych Galów, którzy kolejny raz muszą stawić czoła podstępnemu Cezarowi. Panoramix się starzeje, a jego pamięć zaczyna zawodzić, wioska potrzebuję następcy! Kto lepiej pomoże w jego wyborze niż nasi bohaterowie?!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/448

„Diablo: Wyścig o wszystko” – mocny tytuł, przesiąknięty testosteronem i zapachem palonej gumy. Nielegalne wyścigi, strzelaniny i mafia, a to wszystko podsyca spora gotówka w puli. Nowicjusz motosportu jest gotów zaryzykować własne życie, by uratować swoją siostrę. Plejada Polskich gwiazd z gościnnym występem Marcina Różala Różalskiego gwarantuję sporą dawkę emocji!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/453

Propozycją dla całych rodzin jest „Chłopiec z burzy”. Film wzruszający, przenikliwy i niebywale mądry. Na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule powstała malownicza opowieść, którą docenią rodzice oraz ich pociechy. Przyjaźń małego chłopca i jego pelikanów potrafi skruszyć każde serce.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/447

Ostatni, choć nie najgorszy – „Glass”. To najnowsza część trylogii o superbohaterach, którzy w realnym świecie odnajdują się znacząco inaczej niż przyzwyczaili nas DC i MARVEL. W rolach głównych zobaczymy Bruce’a Willis’a i Samuel’a L. Jackson’a.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/456

Jeśli sądzicie, że to wszystko co można zobaczyć w OH KINO Oława, to nie mogliście się bardziej mylić! Sprawdźcie pełen repertuar pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/