Koncert Walentynkowy i Festiwal Piosenki Religijnej w BCK

0

W piątek i sobotę (22-23.02.2019) Brzeskie Centrum Kultury zrealizuje dwa wydarzenia. Pierwsze z nich to „Walentynkowy Koncert Życzeń”, który odbędzie się 22.02 w Restauracji „3 Życzenia”. Dzień później, tj. 23.02 w Sali Stropowej brzeskiego Ratusza wokaliści z całego kraju staną do rywalizacji w XXII Festiwalu Piosenki Religijnej „Corda Cordi”.


 „Walentynkowy Koncert Życzeń”
To najnowsza, walentynkowa produkcja grupy „Antytemat Productions” przy BCK. Artyści pod okiem reżyserki Joanny Bilowickiej, postanowili wrócić do dawnych, radiowo – telewizyjnych tradycji koncertów życzeń. Zatem w specjalnej, walentynkowej edycji będzie można zadedykować ukochanej osobie i usłyszeć na żywo jedne z najpiękniejszych przebojów o miłości.

Koncert odbędzie się w Restauracji „3 Życzenia” w piątek 22.02 o godzinie 20:00. Wstęp wolny. Początkowo planowano zrealizować wydarzenie także w brzeskiej Herbaciarni – w dniu 15.02, ale z uwagi na ogłoszenie żałoby narodowej, organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu koncertu na inny termin. O nowym terminie poinformują na swoich stronach internetowych.

XXII Festiwal Piosenki Religijnej „Corda Cordi”
15. lutego mija termin nadsyłania zgłoszeń artystów – wokalistów, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności wokalne przed profesjonalnym jury Festiwalu „Corda Cordi”. XXII edycja tego wyjątkowego wydarzenia zaplanowana jest na sobotę (23.02) i odbędzie się w Sali stropowej brzeskiego Ratusza.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się około godziny 9:00. Najpierw zaprezentują się uczestnicy I kategorii wiekowej, tj. 9-14 lat. Następnie przyjdzie pora na uczestników w wieku 15 do 20 lat i na koniec zaprezentują się najstarsi wokaliści wieku 21 lat i więcej. Jury wyłoni najlepszych uczestników, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej BCK – www.bck-brzeg.pl. Tam też znaleźć można więcej szczegółów na temat wydarzenia. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, pasjonatów muzyki do dopingowania uczestników Festiwalu w Sali stropowej brzeskiego Ratusza.