Serce uniwersum Marvel’a kolejny raz bije w OH KINO Oława

0
fot. Oh Kino / Marvel

Oscarowe emocje już opadły, a w OH KINO Oława można zobaczyć kolejnego, mocnego pretendenta do nagrody za efekty specjalne w przyszłym roku! Kapitan Marvel to pełna zwrotów akcji, szalona historia Carol Danvers.


Pilotująca wojskowe myśliwce Carol wplątuję się w samo centrum galaktycznego konfliktu, nie tylko przeżywając ale i zyskując nadludzkie zdolności. Czy domowy kocurek może być niebezpiecznym kosmitą, a Nick Fury straci nieco pole widzenia? Na te z pozoru niezwiązane z filmem pytania, odpowiedzi znajdziecie w OH KINO Oława na przedpremierowych seansach Kapitan’a Marvel’a!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/484

Standardowo już, OH KINO nie zapomina o najmłodszych widzach, którzy będą mogli zobaczyć premierową animację – „Corgi, psiak królowej”. Choć wychowany na dworze jego maniery są dalekie od perfekcyjnych. O kim mowa? Rex, bo tak wabi się ulubieniec królowej Anglii, który rozbawi was do łez, a jego przygody na długo zapadną w pamięci!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/475

Jeśli sądzicie, że to wszystko co można zobaczyć w OH KINO Oława, to nie mogliście się bardziej mylić. Pełen repertuar dostępny pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/