Dzień kobiet już niebawem, „Całe szczęście” jest OH Kino Oława!

0
fot. OH Kino Oława

Najnowsza Polska produkcja już na ekranach! „Całe szczęście” to klasyczna komedia romantyczna z nietuzinkowymi bohaterami, przepełniona humorem i wieloma gagami. Tym razem Piotr Adamczyk wcieli się w rolę samotnego ojca, który dzięki serii zbiegów okoliczności poznaję Martę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jego wybranką jest wyjątkowo popularna celebrytka promująca zdrowy styl życia.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/478


Kolejną propozycją, która dostarczy sporą dozę rozrywki jest „Kapitan Marvel”. Pełna zwrotów akcji, szalona historia Carol Danvers. Pilotująca wojskowe myśliwce Carol wplątuję się w samo centrum galaktycznego konfliktu, nie tylko przeżywając ale i zyskując nadludzkie zdolności. Czy domowy kocurek może być niebezpiecznym kosmitą, a Nick Fury straci nieco pole widzenia? Odpowiedzi na te z pozoru niezwiązane z filmem pytania, znajdziemy w OH Kino Oława na premierowych seansach Kapitan’a Marvel’a!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/484

Na najmłodszych widzów czekają z kolei „Robaczki z zaginionej dżungli”, czyli kolejna część popularnej wśród dzieci animacja. Bohaterowie tym razem muszą wyruszyć w długą podróż, aby ratować swojego przyjaciela. Mała biedronka omyłkowo została wysłana w paczce zmierzającej na odległy kontynent. Niebezpieczna wędrówka wystawi na próbę przyjaźń i dostarczy ogromnej ilości przygód!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/483

Dla miłośników kryminałów OH Kino poleca produkcję pt. „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Pierwsza tajemnica”. To tak naprawdę film familijny ze skandynawskim rodowodem. Wartka akcja i zawiłe tropy, które prowadzą wprost na złodziejaszka legendarnej księgi rozwiązywania sporów.  Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/479

Repertuar pełen nowości i premierowych hitów dostępny jest pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/


UWAGA KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu oznaczycie osobę, z którą chcielibyście udać się do kina na wybrany przez Was film. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzyma wejściówkę do OH Kina w Oławie.

WAŻNE: Bilety do kina będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru OH Kino, od poniedziałku do czwartku każdego tygodnia. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w naszej redakcji w Brzegu przy ul. Piastowskiej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00) lub kontaktując się z nami poprzez wiadomość na Facebooku najpóźniej do 20 kwietnia 2019 roku. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 690 80 30 70.