Kino Odra zaprasza najmłodszych widzów na premierowe animacje

0
KINÓWKI.pl

W tym tygodniu do oławskiego kina Odra zapraszamy szczególnie dzieci! W repertuarze filmowe animacje dla całej rodziny: premierowo „Paskudy. Uglydolls”, a także „Robaczki z zaginionej dżungli” oraz hity filmowe: Marvela „Avengers: Koniec gry” (także w wersji 3D) i „Tolkien” opowiadający o życiu twórcy „Władcy pierścieni”.


Uwaga! Informujemy, iż w związku z koncertem z okazji Dnia Matki (brak biletów) Kino Odra w dniu 27 maja (poniedziałek) będzie nieczynne.

„Robaczki z zaginionej dżungli”
„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to najnowsza kinowa ekranizacja serialu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. Zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku!
Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.
Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na:
http://kultura.olawa.pl/filmy/robaczki-z-zaginionej-dzungli/

„Tolkien”
Książka J.R.R. Tolkiena „Hobbit” niczym iskra rozpaliła wyobraźnię czytelników na całym świecie i zdominowała gatunek fantasy zeszłego stulecia. „Efekt Tolkiena” odbija się echem w literaturze, telewizji i filmach. W oryginalnych światach i opowieściach Tolkiena o czarodziejach, hobbitach, smokach i mitycznych bohaterach, odnajdujemy najlepszą stronę ludzkiej natury: naszą pasję odkrywców, gotowość do poświęcenia, nadzieję, iż dobro pokona zło oraz siłę, jaką czerpiemy ze wspólnoty.
W filmie „Tolkien” dowiemy się, jak młody Tolkien zmienił się z osamotnionej sieroty w jednego z najwspanialszych autorów w historii. Jest to historia fascynująca i pobudzającą wyobraźnię, o sile braterstwa oraz wytrwałości w drodze do celu, w której przeplatają się wojna i miłość. Tylko w Kinie Odra.
A z okazji Dnia Dziecka z myślą o młodzieży film „Tolkien” o godz. 13:15 i szkolne bilety grupowe za jedynie 11 zł. Zapisy telefoniczne lub mailowe: 71/ 735 15 70, bilety@kultura.olawa.pl.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na:
http://kultura.olawa.pl/filmy/tolkien/

„Avengers: Koniec gry”
Najnowsza i zarazem ostatnia część serii „Avengers” to nie tylko historie walki dobra ze złem. „Avengers: Koniec gry” kończy Sagę Nieskończoności, czyli historię opowiadaną od 2008 roku. W jednym filmie mamy więc zatrzęsienie gatunków, wątków, efektów specjalnych i zwrotów akcji składających się na prawdziwy finał finałów.
Ogromne widowisko z udziałem prawie wszystkich bohaterów w Kinie Odra będzie można obejrzeć w każdym możliwym formacie: 2D z dubbingiem, 2D z napisami, 3D z dubbingiem i 3D z napisami. Zapraszamy!
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na:
http://kultura.olawa.pl/filmy/avengers-koniec-gry/

„Paskudy. Uglydolls”
Premierowo w kinie Odra! Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii gier i zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach.
Poznajcie Paskudy – bohaterów nowej komedii dla całej rodziny, która udowadnia, że nie musisz być pięknym, żeby być wspaniałym!
Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało… Chce nieść radość dzieciom! Czy się jej uda? No raczej, bo przecież… PASKUDNE JEST CUDNE! Więcej informacji, zwiastun i bilety online na:
http://kultura.olawa.pl/filmy/paskudy-uglydolls/

Zapraszamy do kina Odra.
Uwaga! Już w piątek 31 maja zaczynamy świętować Dzień Dziecka. Z tej okazji wprowadzamy dodatkowe seanse animacji „Paskudy. Uglydolls” o godz. 8:45 i 11:00. Szkolne bilety grupowe w tym dniu kosztują jedynie 11 zł. Zapisy telefoniczne lub mailowe: 71/ 735 15 70, bilety@kultura.olawa.pl.


UWAGA KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans w Kinie Odra. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu napiszecie tytuł filmu, na który chcielibyście się wybrać. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzyma zaproszenie do Kina Odra w Oławie.

WAŻNE: Bilety będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru Kina Odra. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w naszej redakcji w Brzegu przy ul. Piastowskiej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00) najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 690 80 30 70.