Koncert „Swingowe lata” w brzeskiej Wozowni

0

W niedzielę (21. lipca) Restauracja Wozownia z Brzegu zorganizuje kolejne wydarzenie kulturalne. Tym razem przyjdzie pora na koncert, pn. „Swingowe lata”, który zaprezentuje duet młodych, uzdolnionych pasjonatów muzyki – Grzegorz Kuryła i Tomasz Kołakowski.


Koncert rozpocznie się o godzinie 14:00 i z pewnością będzie ucztą dla uszu słuchaczy. Na scenie bowiem zagra pochodzący z Brzegu akordeonista Grzegorz Kuryła. Młody muzyk ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest mistrzem swojego instrumentu, a niedawno – na łamach naszych mediów – pisaliśmy o olbrzymim, międzynarodowym sukcesie Kuryły. Mowa o II miejscu na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w chorwackiej Puli, które wywalczył wspólnie ze swoim akordeonowym kolegą „po fachu” i zwycięzcą programu „Mam Talent” Lukasem Gogolem.

Grzegorz Kuryła wystąpi w Wozowni z Tomaszem Kołakowskim – obecnie studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego gdzie studiuje wokalistykę jazzową oraz rozwija swoje umiejętności w grze na saksofonie. Kołakowski jest także konferansjerem. Swobodnie porusza się w wielu gatunkach muzycznych. Dodatkowo także prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w zakresie podstaw edukacji muzycznej z fortepianu, saksofonu i wokalu.

Dla przypomnienia, duet Kołakowski i Kuryła zaprezentują koncert, pn. „Swingowe lata” już w niedzielę (21.07.19) w brzeskiej Wozowni. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00, a wstęp na nią jest bezpłatny. Tygodnik Panorama oraz portal Brzeg24.pl objęły patronatem medialnym wszystkie wydarzenia odbywające się w Wozowni. Więcej informacji znaleźć można na fanpagu restauracji. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.