Blues Party w Grodkowie: „Gary Moore Tribute Band”

0

Kolejne „Blues Party” w Grodkowie! 26 października przed publicznością grodkowskiego OkiRu wystąpi Jack Moore, syn sławnego muzyka Garyego Moore, który rozpoczął karierę pod koniec lat 60′. Na swoim koncie miał łącznie dwadzieścia osiem krążków studyjnych i koncertowych, a jego syn na koncertach gra muzykę ojca.


Jack Moore to niezwykle utalentowany, 30-letni gitarzysta i kompozytor. Swoją przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 15 lat i pokochał ten instrument. Miłość do  muzyki oraz gitary zaszczepił w nim ojciec, z którym od najmłodszych lat koncertował w wielu miejscach. Syn Garyego występował też gościnnie na wielu koncertach i festiwalach na całym świecie. Na jednym z koncertów poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. W lipcu 2011 wystąpił na Sunflower Jam w Royal Albert Hall, uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Został również zaproszony przez zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec) do wspólnych występów. Koncertowanie Gary Moore Tribute Band jest jedym ze wspólnych projektów gitarzysty z muzykami z Polski: Szymonem Pejskim – wokal, Bogdanem Topolskim – gitara, Łukaszem Gorczycą – gitara basowa, Tomkiem Dominikiem – perkusja.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 40 zł w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Grodkowie i przed koncertem. Start koncertu o godzinie 20:00. W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tym  muzycznym wydarzeniu.