Premiera „Jak poślubić milionera” w Kinie Odra!

0
fot. Kino Odra

Od piątku 29. listopada, premierowo w Kinie Odra najnowsza polska komedia romantyczna z plejadą gwiazd – „Jak poślubić milionera”. W zabawnym poradniku o miłości zobaczymy między innymi: Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Foremniak, Mikołaja Roznerskiego, Anitę Sokołowską, Justynę Steczkowską i Wojciecha Mecwaldowskiego. W czwartek 28. listopada o godz. 20:15 po raz ostatni na ekranie Kina Odra „Kult. Film” – dokument opowiadający historię zespołu Kazika Staszewskiego. Na ekranie Kina Odra wciąż oglądać możemy najnowszą produkcja Disneya – „Kraina Lodu 2” a do środy 27. listopada także thriller szpiegowski „Ukryta gra” z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych. W jesienne wieczory zapraszamy do Kina Odra w Oławie!


Jak poślubić milionera
„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.
Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź premierowo – od 29 listopada – w Kinie Odra. Zapraszamy!
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/jak-poslubic-milionera/

Kult. Film
Tylko w czwartek 28 listopada o godz. 20:15 na ekranie Kina Odra „Kult. Film”, czyli wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego! Tak Olga Bieniek, reżyserka, wypowiada się o dokumencie: „To z założenia film o ludziach z krwi i kości, o wspaniałej męskiej przyjaźni. Skupiłam uwagę na szeroko pojętej prozie życia wziętej w ramy trasy koncertowej, czyli naturalnego i swobodnego środowiska muzyków. Na wartościach, które niestety w życiu codziennym wielu ludzi, w pogoni za wszystkim, czego nie mamy, odchodzą do lamusa. Chodzi o bezinteresowną, prawdziwą empatię, przyjaźń, szacunek, honor, wierność, miłość, oddanie. W obecnych czasach każdy, kto jakkolwiek przedostaje się na powierzchnię publiczną, ma parcie na firmowanie swojej twórczości własnym ego. To wyraz najwyższej próżności i w znakomitej większości przypadków jest to zupełnie nieuzasadnione. A tu proszę: 37 lat na scenie, stabilny skład od kilkunastu lat i zero ścianek, ciuchów od projektantów… Oni po prostu nie muszą tego robić…”
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/kult-film/

Kraina Lodu 2
„Mam tę moc, mam tę moc…” – śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Któż nie pokochał bałwanka Olafa i kogo inne uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa jednej z najbardziej kultowych animacji wszech czasów? Wielbiciele Elsy i jej przyjaciół już od 22 listopada poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów.
Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów „Krainy lodu 2”? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
W oscarowej „Krainie lodu” Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie? Po odpowiedzi zapraszamy do Kina Odra! Bilety od 12 zł!
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/kraina-lodu-2/

Ukryta gra
Ostatni film produkcji Piotra Woźniaka-Staraka tylko do środy 27 listopada w Kinie Odra. Na Festiwalu Filmowym w Gdyni „Ukryta gra” dostała wyróżnienie za najlepszy montaż i nagrodę specjalną za doskonale zrealizowane kino gatunkowe. Te nagrody mówią już wiele o polskiej produkcji. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście – zachęcamy!
Najnowsza produkcja Watchout Studio to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/ukryta-gra/


UWAGA KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans w Kinie Odra. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu wpiszecie „Kino Odra”. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzyma zaproszenie dla jednej osoby do Kina Odra w Oławie.


WAŻNE: Bilety będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru Kina Odra. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w kasie kina (najpóźniej do 31 grudnia 2019) – szczegóły pod nr tel. 690 80 30 70.