Zespół Kruk wystąpi w ramach cyklu „Blues Party” w Grodkowie

0

Już w lutym na scenie grodkowskiego OKiR-u odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Blues Party”. Tym razem przed widownią zaprezentuje się grupa Kruk. Zespół ma na swoim koncie m.in. występy u boku Deep Purple. Koncert zaplanowano na sobotę 8. lutego. Bilety dostępne są w sprzedaży.


Obecny skład zespołu Kruk to: Piotr Brzychcy (gitara), Krzysztof Nowak (gitara basowa), Dariusz Nawara (perkusja), Michał Kuryś (instrmenty klawiszowe) oraz Roman Kańtoch (wokal). Grupa powstała w 2001 roku. Wspólne upodobanie muzyków do twórczości takich grup jak Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, czy też Uriah Heep sprawia, że charakter Kruka formuje się w klasyczno-rockowych ramach.

Zespół ma na swoim koncie wspólne występy z takimi gigantami rocka jak: Whitesnake, UFO, Thin Lizzy, Uriah Heep, Eric Burton, Artur Brown, Paul Rodgers, Alcatrazz, Saxon Oliver/Dowson. Jednak największym osiągnięciem w kwestii scenicznych wojaży zespołu są dwa wspólne koncerty u boku grupy Deep Purple, a także koncert przed Carlosem Santaną.

Kruk zagra swój koncert w Grodkowie już w sobotę (08.02.2020) o godz. 19:00 w sali widowiskowej OKiR-u (ul. Kasztanowa 16, 49-200 Grodków). Bilety dostępne w kasie OKiR (czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00) w cenie 30 zł (przedsprzedaż). W dniu koncerty bilety kosztować będą 35 zł.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w koncercie. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl.