Muzeum Piastów Śląskich przyłączy się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

0
fot. archiwum

Branża turystyczna zgłasza swoje oferty, a turyści korzystają z nich w obniżonych cenach. Tak w telegraficznym skrócie można opisać ogólnopolska akcję prowadzoną przez Polską Organizację Turystyczną. Swoja ofertę złożyło Muzeum Piastów Śląskich, dzięki czemu brzeski zamek będzie można zwiedzić za 8,00 zł.


– Polska Organizacja Turystyczna jest jednostką nadzorowaną przez Ministerstwo Rozwoju. Dwa razy do roku prowadzi akcję polegającą na zebraniu ciekawych ofert turystycznych w obniżonej cenie. Wydarzenie ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej poza głównymi okresami urlopowymi. Nasze muzeum przyłączyło się do tej akcji i w dniach 20-22 marca cena normalnego biletu wstępu będzie obniżona z 18,00 do 8,00 zł – czytamy w komunikacie MPŚl.

Pełna oferta akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” będzie dostępna na ok. 3 tygodnie przed planowanym weekendem (20-22 marca). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej https://polskazobaczwiecej.pl/