Premiera „Bad Boy” oraz głośne „365 dni” w Kinie Odra!

0

W nadchodzącym tygodniu w Kinie Odra premierowo – od 21 lutego – najnowszy film Patryka Vegi „Bad Boy”. Od poniedziałku 17 lutego naszych najmłodszych widzów zapraszamy na animację „Gang zwierzaków” oraz film familijny „Doktor Dolittle”. Do czwartku 20 lutego będzie można jeszcze obejrzeć francuską niebanalną komedię „Poznajmy się jeszcze raz” oraz głośne „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Informujemy też, że prowadzimy już sprzedaż biletów na koncert Króla, który wystąpi w Oławie 23 kwietnia o godz. 19:00. Zapraszamy!


Bad Boy
Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/bad-boy/

Doktor Dolittle
Po stracie żony ekscentryczny doktor John Dolittle, słynny naukowiec i lekarz weterynarii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć dla niej lekarstwo. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabiane poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami.
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/doktor-dolittle/

Gang zwierzaków
Kundel z ulicy, mops, pudel, kot, świnia i robot? Co robią razem? Przeżywają mnóstwo przygód! Na pełną przygód animowaną komedię o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto zapraszamy do Kina Odra.  
Akcja rozgrywa się w mieście przyszłości, gdzie część obowiązków i prac wykonują roboty, a ludziom do tej pory żyło się jak w raju. Pewnego dnia maszyny przejmują władzę, a mieszkańcy muszą opuścić swoje domy. Przy okazji niektórzy zostawiają kilku rozpieszczonych pupili, którzy od tej pory są zdani wyłącznie na siebie. Na szczęście główny bohater, pies Roger, zna ulice jak własne pchły i zna sposoby na poradzenie sobie ze strażnikami porządku. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta…
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/gang-zwierzakow/

Poznajmy się jeszcze raz
Victor, mężczyzna po sześćdziesiątce, zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych i papierowych książek nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Genialny przedsiębiorca Antoine oferuje swoim klientom powrót do epoki, którą sami sobie wybiorą. Victor postanowił przeżyć najbardziej pamiętny tydzień swojego życia: ten, w którym 40 lat wcześniej spotkał wielką miłość…
Przewrotna francuska komedia działa jak filmowy afrodyzjak, przypominając, że najlepsze czasy i najpiękniejsze chwile to te, które przeżywamy właśnie teraz. Zapraszamy do Kina Odra do czwartku 20 lutego.
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/poznajmy-sie-jeszcze-raz/

365 dni
Tylko do czwartku 20 lutego na ekranie Kina Odra erotyczna opowieść o pożądaniu i pragnieniach na podstawie książki Blanki Lipińskiej.
Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/365-dni/

Król
Już 23 kwietnia zapraszamy do OWE ODRA na koncert Króla, który zaprezentuje publiczności swoją płytę ,,Nieumiarkowania”. Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” oraz „Przez Sen”. Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród, m.in. Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka. Miesiąc temu za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania”, którą promować będzie w Oławie, artysta otrzymał prestiżową nagrodę Paszporty POLITYKI. Uzasadnienie: „za dar zamykania osobistych emocji w piosenkach o atrakcyjnej, zwięzłej i melodyjnej formie. Za wyobraźnię, wierność autorskiej wizji i umiejętność przekonania do niej słuchaczy”. Wyjątkowy koncert KRÓLA odbędzie się 23 kwietnia o godz. 19.00 w OWE ODRA w Oławie. Bilety w cenie 50 zł dostępne będą w kasie OWE Odra i online.
Bilety online na: http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/krol-koncert/


UWAGA KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans w Kinie Odra. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu wpiszecie „Kino Odra”. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzyma zaproszenie dla jednej osoby do Kina Odra w Oławie.

WAŻNE: Bilety będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru Kina Odra. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w kasie kina (najpóźniej do 31 marca 2020) – szczegóły pod nr tel. 690 80 30 70.