Big Band Uniwersytetu Opolskiego zagra na Dzień Kobiet w Grodkowie

0

Już w sobotę (07.03) w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Grodkowie odbędzie się koncert z okazji święta kobiet. Na scenie zaprezentuje się Big Band Uniwersytetu Opolskiego. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w sprzedaży.


Drogie Panie, z okazji Waszego święta, wychodzimy z propozycją niesamowitego wydarzenia – zapraszamy wszystkie Kobiety, aby zabrały swoich mężczyzn na wspaniały koncert rozrywkowy! A jeśli Wasi panowie nie dopiszą, to zawsze można spotkać się w babskim gronie! – zapraszają przedstawiciele grodkowskiego Domu Kultury. 

Big Band Uniwersytetu Opolskiego tworzą profesjonalni muzycy i nauczyciele edukacji muzycznej. Wykonawcy mają mnóstwo twórczego zapału, a ich koncerty to zawsze wielkie wydarzenie. Osiemnastoosobowy big band powstał w 2017 roku. Oficjalnie działa przy Uniwersytecie Opolskim. Swój pierwszy koncert zagrał podczas Piastonaliów.

Dla przypomnienia, koncert w Grodkowie odbędzie się w sobotę (07.03) w OKiR. Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w kasie domu kultury. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.