Moje Ugi-Bugi – konkurs choreograficzny Brzeskiego Centrum Kultury 

0

BCK mimo trwającej epidemii nie zawiesiło swojej działalności. Instruktorzy – w miarę możliwości – prowadzą zajęcia online, a instytucja proponuje wiele atrakcji i akcji, które realizowane są przez internet, w tym głównie za pośrednictwem facebooka. Jedną z takich propozycji jest konkurs choreograficzny „Moje Ugi-Bugi”.


Ogłaszamy kolejny konkurs!!! „Moje Ugi-Bugi”  to konkurs dla tych, którzy lubią się ruszać, tańczyć i tworzyć własne choreografie! Przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich. – czytamy na fanpagu Brzeskiego Centrum Kultury. 

Do akcji może przyłączyć się zatem każdy kto lubi tańczyć i chce podzielić się ze wszystkimi swoimi, autorskimi, samodzielnie przygotowanymi choreografiami. Jak informuje BCK – by wziąć udział – należy wykonać 4 proste kroki. 

Pierwszy z nich to stworzenie swojego układu tanecznego. Co ważne, taniec należy przygotować solo – do wybranej przez siebie, ulubionej piosenki, muzyki. Następnie – krok drugi – trzeba wykonać swój taniec i nagrać go. Wideo można zarejestrować telefonem komórkowym, kamerą albo laptopem. Nie liczy się jakość nagrania. Ważne też, by filmik nie był dłuższy niż dwie minuty. 

Nagrane wideo trzeba przesłać do BCK,a  dokładniej do instruktorki Pauliny Rutowicz na adres e-mail: paulidanza@poczta.onet.pl. W przypadku problemów z przesłaniem filmiku, można skontaktować się na facebooku z instruktorką, która podpowie autorom układów jak przesłać swoją pracę. 

Termin przesyłania zgłoszeń mija 19. kwietnia o godzinie 20:00. Wszystkie nadesłane choreografie zostaną obejrzane. Trzy najlepsze BCK opublikuje na swoim facebooku: fb.com/brzeskiecentrumkultury. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę, a mianowicie wejściówkę VIP na wszystkie spektakle taneczne BCK. 

Baw się z nami i dziel się swoją pasją do tańca! Przesłanie filmiku i wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegóły dostępne są tutaj: https://bck-brzeg.pl/wp-content/uploads/2020/03/RODO-KONKURSY.pdf – informuje BCK na swoim facebooku. 

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w konkursie.