Jerzy Wrębiak nominowany do „gorącej szesnastki” #hot16challenge2. Burmistrz ma 72 godziny na odpowiedź

0
fot. archiwum

Internautom, a w szczególności użytkownikom serwisu You Tube, nie trzeba tłumaczyć czym jest #hot16challenge2. Nominacje do „gorącej szesnastki” rozchodzą się wśród muzyków, aktorów, komików, dziennikarzy, a także polityków. Mowa o nagrywaniu krótkich filmów wideo, w których autorzy rapują szesnaście wersów własnego utworu w dowolnym podkładzie muzycznym.


Akcja ma na celu wesprzeć lekarzy i szpitale w walce z koronawirusem. Na koncie zbiórki w serwisie SiePomaga.pl jest już prawie 3 mln złotych, a licznik cały czas się kręci. Rekordy popularności biją nie tylko nagrania zawodowych muzyków, ale również m.in. Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, czy Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który przygotował szeroko komentowany „ostry cień mgły”.

Do muzycznej zabawy przyłączają się także mieszkańcy wielu miast, w tym młody artysta z Brzegu.

– „Pomożecie koledze zyskać troszkę rozgłosu? Może dzięki wam dotrze to do Pana Burmistrza Jerzego Wrębiaka” – napisał do naszej redakcji jeden z użytkowników Facebooka.

Hot16 mieszkańca Brzegu wpada w ucho, a dodatkowo Jędrek nominuje do wzięcia udziału w akcji Jerzego Wrębiaka. Jak myślicie, czy burmistrz Brzegu podejmie rękawice i nagra własną „gorącą szesnastkę”? Zgodnie z zasadami charytatywnej akcji ma na to 72 godziny.