„Nietykalni” już w sobotę (27.06) na ekranie Letniego Kina Plenerowego w brzeskim amfiteatrze

0

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny seans kina plenerowego. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć film, pt. „Nietykalni”. Seans zaplanowano na sobotę (27.06) na godzinę 21:30.


„Nietykalni” to biograficzny komediodramat w reżyserii Oliviera Nakache i Erica Toledano. To historia sparaliżowanego na skutek nieszczęśliwego wypadku, milionera, który zatrudnia do pomocy młodego chłopaka. Pomocnik pochodzi z przedmieścia i niedawno opuścił więzienie. Film przedstawia zestawienie dwóch skrajnie różnych światów – niepełnosprawnego arystokraty, pochodzącego z wyższych sfer, a także zabawnego, pochodzącego z biedniejszych sfer młodego mężczyzny. Kontrast ich osobowości, różnice dają początek wielu przygód, a także przyjaźni. To właśnie ona uczyni głównych bohaterów nietykalnymi…

Film wyświetlony zostanie w sobotę (27.06) o godz. 21:30 na ekranie Letniego Kina Plenerowego w brzeskim amfiteatrze. Wstęp na seans jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują także specjalne zasady wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa.

Każdy widz zobowiązany jest do przegania zasad i obostrzeń sanitarnych w tym, m.in. wypełnienia obowiązkowej ankiety informacyjnej (obowiązkowo podać należy imię i nazwisko, adres oraz nr telefonu). Ankietę można pobrać ze strony Brzeskiego Centrum Kultury lub wypełnić przy wejściu do amfiteatru. Obowiązkowe jest także zachowanie bezpiecznego odstępu, odległości – min. 2 m, zakrywanie na terenie amfiteatru ust i nosa – maseczką lub przyłbicą, zapoznanie się z treścią regulaminu kina plenerowego, a także niezajmowania wyłączonych miejsc na widowni. W trakcie seansu obowiązuje limit widzów – do 150 os.

Dla przypomnienia, seanse Letniego Kina Plenerowego odbywają się w soboty czerwca, lipca i sierpnia w brzeskim amfiteatrze. Repertuar kina, a także wszystkie szczegóły dostępne są na stronie organizatora: www.bck-brzeg.pl.