Weekend w TV (24 – 26 lipca)

0

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii, historii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i horror. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK

TVN
20.05 Dzień patriotów
Jest kwiecień 2013 roku. W pobliżu mety słynnego maratonu w Bostonie terroryści detonują dwie bomby w tłumie kibiców, a następnie uciekają. Wszystko wskazuje na to, że planują kolejny zamach. Policja i służby specjalne muszą zrobić wszystko, by zapobiec tragedii. I choć w przeczesywanie miasta angażują się też mieszkańcy, przestępcy wciąż pozostają nieuchwytni.

TVP 1
21.30 Zabić Reagana
Film biograficzny o 40. prezydencie Stanów Zjednoczonych. Ronald Reagan obejmuje urząd prezydenta USA. Nie dość, że pierwsze miesiące są trudne, to jeszcze niezrównoważony psychicznie Jack Hinckley postanawia go zabić. Film odsłania kulisy zamachu, do którego doszło w 69. dniu kadencji Reagana.

Polsat
22.50 Resident Evil: Ostatni rozdział
Kontynuacja Resident Evil: Retrybucja i jednocześnie zamknięcie całej sagi. Alice wraca do Raccoon City i znajdującego się tam laboratorium The Hive zwanego Ulem, gdzie stworzono śmiercionośnego wirusa. Chce uchronić już i tak zdziesiątkowaną ludność przed ostatecznym atakiem planowanym przez bezwzględny koncern Umbrella i Czerwoną Królowę.

SOBOTA

Polsat
20.00 Piękna i Bestia
Aby ocalić ojca, Bella ofiarowuje swoją wolność strasznemu potworowi. Zostaje zamknięta w jego zamku, gdzie rolę służby pełnią zaczarowane przedmioty. Im dłużej dziewczyna przebywa z Bestią, tym bardziej jest przekonana, że nie jest on wcale taki straszny, a między obojgiem rodzi się uczucie. O rękę dziewczyny zabiega jednak myśliwy Gaston.

TVN
23.45 Ustawka
Andy Campbell to spokojny nauczyciel języka angielskiego. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego przypadkiem denerwuje swojego kolegę z pracy, a ten wyzywa go na pojedynek. Informacja o nadchodzącej bójce szybko roznosi się wśród uczniów.

TVP 2
00.40 Piątek trzynastego
Steve Christy kupił teren nad jeziorem Crystal Lake i planuje zorganizować tam obozowisko, mimo że ludzie z okolicy ostrzegali, że ta ziemia jest przeklęta. Powodem ma być seria morderstw, do jakiej doszło tam w 1958 roku, których okoliczności nigdy nie wyjaśniono. Mężczyzna nie wie, że morderca wciąż czai się w okolicznych lasach. Na domiar złego nad jezioro nadciąga ogromna burza.

NIEDZIELA

TVN 7
20.00 Infiltracja
Tajny agent policji, Billy Costigan przedostaje się w mafijne struktury i stara się zapracować na zaufanie ich bossa – Franka Costello. Tymczasem na dowódcze stanowisko w Wydziale Spraw Wewnętrznych awansuje zatwardziały przestępca i mafijny informator – Colin Sullivan. Obaj mężczyźni będą musieli stoczyć śmiertelny pojedynek. Wygrany ocali życie.


TV 4
20.00 Córka wilka
W surowych górach Alaski toczy się walka o przetrwanie i ocalenie nastoletniego Charliego, który został uprowadzony dla okupu. Pracująca w amerykańskiej armii matka chłopca – Clair Hamilton – zrobi wszystko, by odzyskać syna. Szanse rosną, gdy udaje jej się schwytać jednego z porywaczy.


TVP 1
23.55 Niepokonana Jane
Jane Hammond jest żoną jednego z największych bandytów w mieście. Mężczyzna prawie zostaje zabity przez własny gang, przeciw któremu się zwrócił. Gdy Jane w akcie zemsty chwyta za broń i próbuje wymierzyć sprawiedliwość, przywódca gangu wpada we wściekłość i poprzysięga jej śmierć. Teraz Jane z pomocą swojej dawnej miłości musi ratować całą rodzinę.