Weekend w TV (31 lipca – 2 sierpnia)

0
TV

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę komedii, romansu i sensacji, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK

TVN 7
20.00 Bez mojej zgody
Mimo że Annie jest zdrowa, jej życie kręci się wokół szpitali. Wszystko przez próby przedłużenia życia starszej siostry, Kate, która choruje na białaczkę. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że została poczęta w sztuczny sposób, tak aby jej tkanki wykazywały pełną zgodność z tkankami siostry, a jedynym celem jej życia jest uratowanie Kate, przestaje się godzić na swój los. Jej decyzja może jednak na zawsze rozdzielić rodzinę.

TVP 2
20.10 Dobrzy ludzie
Tom i jego żona są szczęśliwym małżeństwem, jednak doskwiera im jeden poważny problem – mają długi. Kiedy pewnego dnia znajdują torbę z pieniędzmi, postanawiają ją zatrzymać. To dla nich szansa na spokojną przyszłość. Zamiast tego ściągają na siebie uwagę podejrzliwego detektywa i, co gorsza, przestępców, którzy nie spoczną póki nie odzyskają swojego łupu.

TVP 1
21.30 Zapowiedź
Jest rok 1959. W szkole Lucindy trwa akcja, w ramach której dzieci rysują swoje wyobrażenie przyszłości, a następnie zamykają je w kapsule czasu. 50 lat później kapsuła zostaje otwarta. Na jednej z prac zamiast rysunku znajdują się liczby, a niektóre układają się w daty. Każda z nich to dzień jakiegoś tragicznego wydarzenia. Niektóre mają się dopiero wydarzyć.

SOBOTA

TVP 2
20.00 Dla ciebie wszystko
Kiedy byli nastolatkami, Dawson i Amanda szaleńczo się kochali. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły. Po 20 latach mężczyzna wraca do rodzinnego miasteczka. I choć Amanda ma męża i trójkę dzieci, dawna miłość odżywa.

TVN
22.00 Jeszcze dłuższe zaręczyny
W pierwszą rocznicę związku Tom oświadcza się swojej partnerce – Violet. Ruszają przygotowania do ślubu, które jednak przeciągają się, kiedy Violet otrzymuje nagłą propozycję dwuletniego stażu w innym mieście. Kiedy para już ma wrócić do przygotowań, kobieta dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata.

TV 4
23.00 Zakładnik z Wall Street
Lee Gates jest nazywany „guru z Wall Street”. Prowadzi program telewizyjny, w którym doradza widzom, jak i w co inwestować. Podczas jednego z nagrań do studia wpada Kyle Budwell, który słuchając rad Gatesa stracił oszczędności całego życia. Kyle grozi śmiercią swojemu zakładnikowi, jeśli ten nie sprawi, że w ciągu dobry akcje, w które zainwestował, pójdą w górę.

NIEDZIELA

TVN
20.00 Od kołyski aż po grób
Córka szefa gangu złodziei, Tony’ego Faita, zostaje porwana. To odwet zleceniodawców, dla których jego ludzie mieli przejąć czarne diamenty, jednak operacja się nie powiodła. Aby ocalić swoje dziecko musi zawrzeć układ z oficerem tajwańskiej policji i odnaleźć diamenty, których żądają porywacze. Tymczasem okazuje się, że nie są to zwykłe klejnoty, a broń masowego rażenia.

TVN 7
20.00 Mission: Impossible – Protokół duchów
Agent IMF Ethan Hunt i jego współpracownicy zostają oskarżeni o atak terrorystyczny na Kreml. Teraz muszą walczyć ze ścigającymi ich Rosjanami i Amerykanami oraz odzyskać dobre imię. Jakby tego było mało, grupa odkrywa spisek mogący doprowadzić do wybuchu wojny nuklearnej. Stawka rośnie – celem Ethana i jego ludzi jest ocalenie świata przed zagładą.

TVP 1
22.15 Lato w Wietnamie
Paula Friedrich emigruje do Wietnamu, gdzie stara się o posadę zastępcy szefa kuchni w luksusowym hotelu. Tam dowiaduje się, że ma siostrę bliźniaczkę, o istnieniu której nie miała pojęcia. Ruszają poszukiwania kobiety. Gdy dobiegają końca okazuje się, że Marie – siostra Pauli – jest uwikłana w handel dziećmi.