Weekend w TV (16 – 18 października)

0
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii, historii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i science fiction. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK

TVN
20.05 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I
Historia chyli się ku końcowi. Zanim jednak Harry Potter zmierzy się z Voldemortem w ostatecznej walce, musi odnaleźć horkruksy – przedmioty, w których Czarny Pan ukrył fragmenty swojej duszy. Jeśli tego nie zrobi, Voldemort pozostanie nieśmiertelny. W trudnej misji towarzyszą mu oczywiście przyjaciele – Hermiona i Ron.

TVP 1
21.25 Paranoja
Kiedy Adam Cassidy zostaje zwolniony, postanawia sfinansować z firmowych pieniędzy imprezę w drogim klubie dla swoich przyjaciół. Szef proponuje mu układ – nie zostanie oskarżony o defraudację, jeśli zgodzi się infiltrować konkurencję i wykradnie ich najnowszą technologię.

TVP 2
23.40 Firma
Mitch McDeere jest młodym prawnikiem, który właśnie otrzymał posadę w doskonale prosperującej kancelarii. Wkrótce jednak odkrywa, że firma powiązana jest z mafią. Po śmierci dwóch adwokatów z Mitchem kontaktuje się FBI, a mężczyzna staje przed trudnym wyborem, po której stronie stanąć.

SOBOTA

TVN
20.00 Jak upolować faceta?
Stephanie Plum popada w kłopoty finansowe. Zdesperowana kobieta prosi o pracę swojego kuzyna Vinniego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców. Pierwsze zlecenie dotyczy lokalnego policjanta Joe Morelli, który jest poszukiwany za morderstwo. Okazuje się, że jest to mężczyzna, który w szkole średniej złamał serce Stephanie.

TVP 1
20.35 Nieplanowane
Film oparty na życiu działaczki antyaborcyjnej Abby Johnson, która przez wiele lat była najpierw wolontariuszką, a następnie pracownicą i w końcu kierowniczką kliniki aborcyjnej, prowadzonej przez organizację Planned Parenthood. Pewnego dnia kobieta jednak widzi coś, co zmienia jej światopogląd o 180 stopni.

TVN 7
22.05 Intruz
Istoty nazywane Duszami najeżdżają Ziemię, aby przejąć kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi. W ciele Melanie Stryder mieszka Dusza o imieniu Wagabunda, która chce poznać wspomnienia kobiety i odkryć, gdzie ukrywają się ludzie, którzy oparli się Duszom. Tymczasem Wagabunda poznaje wspomnienia dotyczące ukochanego Melanie.

NIEDZIELA

TVP 1
20.00 Strzelec
Bob Lee Swagger jest byłym snajperem korpusu marines, który rozczarowany zaszył się w górach. Wciąż pozostaje jednak najlepszym snajperem wojskowym, dlatego zostaje poproszony o ochronę prezydenta Stanów Zjednoczonych, któremu grozi niebezpieczeństwo. Tylko Swagger może zapobiec tragedii.

 

TVN
22.35 Robin Hood
Po śmierci króla Ryszarda Lwie Serce Robin Hood udaje się do opanowanego przez korupcję i despotycznego szeryfa Nottingham, gdzie zakochuje się w pięknej wdowie Lady Marion. Licząc na zdobycie jej przychylności, a przy tym uratowanie mieszkańców wioski, Robin zbiera grupę ludzi, z którymi napada na przedstawicieli klasy wyższej. Wkrótce jednak pojawia się konieczność ratowania całego kraju przed wojną domową.

TVP 2
0.05 Mroczny sekret niani
Elise i jej mąż Brian szukają opiekunki do dzieci. Wybierają Amber, która ma doskonałe referencje. Wkrótce nowa niania spędza noc z Brianem i wygląda na to, że traktuje tę relację bardzo poważnie. Dziewczyna chce za wszelką cenę zdobyć serce mężczyzny. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii niewyjaśnionych morderstw.