Weekend w TV (23 – 25 października)

0
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i horror. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem

PIĄTEK

TVN

20.05 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2

Ostatnia część historii bijącej rekordy popularności na całym świecie. Harry, Ron i Hermiona kontynuują poszukiwania horkruksów – przedmiotów, w których Lord Voldemort ukrył fragmenty swojej duszy. Jeśli ich nie zniszczą, pokonanie Czarnego Pana będzie niemożliwe. A ostateczna bitwa jest coraz bliżej i nie ma możliwości, aby jej uniknąć.

TVP 1

21.20 Tranzyt

By ominąć policyjną blokadę, grupa bandytów postanawia ukryć pieniądze skradzione podczas napadu na bank w samochodzie obcej rodziny. Po ominięciu barykady złodzieje chcą jak najszybciej odzyskać pieniądze. Rodzina będzie musiała walczyć o życie z bezwzględnymi przestępcami.

TVN

22.55 Blade: Mroczna Trójca

Legendarny łowca powraca by zmierzyć się z wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem – Draculą. Ten zaś został wskrzeszony przez inne wampiry, które starają się przejąć władzę nad światem. Blade chce staje do walki i przyłącza się do Nocnych Łowców – grupy zajmującej się eliminacją wampirów.

SOBOTA

TVN

20.00 Praktykant

Ben Whittaker ma 70 lat i nie podoba mu się życie emeryta. Dlatego zaczyna staż w redakcji serwisu internetowego zajmującego się modą. Założyła ją i prowadzi ją młoda i ambitna Jules Ostin. I choć między obojgiem nie brakuje różnic, rodzi się między nimi piękna, międzypokoleniowa przyjaźń.

TVN 7

22.05 Kobieta sukcesu

Mańka, niewątpliwie będąca kobietą sukcesu, znalazła się w nie najlepszej sytuacji. Jej firma padła ofiarą nieuczciwej konkurencji, w związku pojawia się kryzys, a na progu jej mieszkania zjawia się młodsza siostra kobiety, Lilka. W dodatku na horyzoncie pojawia się nowy mężczyzna – Piotr. Mańka nie zamierza się poddać i walczy z powstałym chaosem.

TV Puls 2

22.50 Noc rekinów

Grupa siedmiu nastolatków wyjeżdża na weekend do domku letniskowego, położonego nad brzegiem zatoki. Wkrótce okazuje się, że w wodzie czają się krwiożercze rekiny. Nie jest to jednak jedyne zagrożenie, czyhające na młodych ludzi. Ci zaś będą musieli walczyć z całych sił, by ocalić życie.

 

NIEDZIELA

TVP 2

20.00 Dżungla

Trójka znajomych podróżujących po Ameryce Południowej wyrusza z przewodnikiem do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć indiańską wioskę. Jeden z nich – Yossi (w tej roli fenomenalny Daniel Radcliffe) – wskutek nieprzewidzianych wydarzeń zostaje odłączony od grupy. Pozbawiony jakichkolwiek zapasów musi przetrwać dopóki nie nadejdzie pomoc.

TVP 1

22.15 Miłość i inne komplikacje

Emilia Greenleaf jest piękną i ambitną prawniczką, która uwikłała się w romans z żonatym mężczyzną, Jackiem. Ten porzuca dla niej żonę i wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku. Tym bardziej, że Emilia zachodzi w ciążę. Szczęście pary nie trwa jednak długo, bowiem dziecko pary umiera tuż po narodzinach.

TVN

22.35 Sherlock Holmes

Kiedy Londynem wstrząsa seria rytualnych morderstw, legendarny Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr Watson ruszają z pomocą. Sprawcą okazuje się lord Blackwood, który zostaje skazany na śmierć i stracony kilka tygodni później. Pewnego dnia pojawia się jednak sensacyjna informacja, że lord Blackwood zmartwychwstał.