Weekend w TV (6 – 8 listopada)

0
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i melodramat. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK

TVN
20.05 San Andreas
W Kalifornii dochodzi do potężnego trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. W powstałym chaosie Raymond Gaines i jego żona, z którą na co dzień nie utrzymuje kontaktów, stara się przedostać z Los Angeles do San Francisco. Przebywa tam ich córka, która w tym samym czasie próbuje z dwójką przyjaciół znaleźć bezpieczne schronienie.

TVN 7
21.30 Mamma Mia!
19-letnia Sophie marzy o tym, by podczas zbliżającego się ślubu zostać poprowadzoną do ołtarza przez ojca. Problem w tym, że go nie zna, ponieważ był tylko wakacyjną przygodą wychowującej ją samotnie matki – ekscentrycznej Donny. Dlatego dziewczyna zaprasza na ślub trzech mężczyzn, wierząc, że jeden z nich jest jej tatą. Kandydatów wybrała na podstawie pamiętnika Donny.


TVP 1
22.55 Kodeks sprawiedliwego
Po powrocie z misji na Bliskim Wschodzie pułkownik Robert Silkes odkrywa, że w jego rodzinnym mieście rządy objęli przedstawiciele gangów narkotykowych i skorumpowani politycy. Mężczyzna postanawia zawalczyć o sprawiedliwość. Nie będzie to takie proste, a Silkes będzie musiał zmierzyć się nawet z niegdysiejszym przyjacielem – policjantem Williamem Porterem.

SOBOTA

TVN 7
20.00 Warcraft: Początek
Film inspirowany kultową gra komputerową. Wybuch krwawej wojny pomiędzy ludźmi i orkami jest nieunikniony. Królestwo tych pierwszych – Azeroth – walczy o zachowanie porządku, a zamieszkiwane przez orków Draenor o przetrwanie swojego gatunku.Obie rasy będą musiały zmierzyć się w ostatecznej, spektakularnej walce.

 

TVN
22.15 List w butelce
Dziennikarka Theresa Osborne znajduje na plaży butelkę, a w niej wzruszający list miłosny napisany przez mężczyznę do zmarłej żony, podpisany jedynie inicjałem. Zaintrygowana kobieta postanawia odnaleźć adresata. Okazuje się nim Garret, który wciąż nie pogodził się ze śmiercią ukochanej. Wkrótce pomiędzy obojgiem zaczyna rodzić się uczucie.

TV Puls 2
22.25 Dom Glassów
W wyniku tragicznego wypadku giną rodzice 16-letniej Ruby i 11-letniego Rhetta. Dzieci trafiają pod opiekę dawnych przyjaciół rodziny, państwa Glassów. Z czasem zachowanie nowych opiekunów rodzeństwa zaczyna być coraz bardziej niepokojące. Wygląda na to, że Glassowie mają poważne problemy finansowe i zamierzają je zwalczyć z pomocą swoich podopiecznych.

NIEDZIELA

TVP 2
20.00 Plan prawie doskonały
Trójka strażników muzealnych – Charles, Roger i George – dowiaduje się, że bezcenne dzieła sztuki, których strzegli przez dziesięciolecia, mają zostać przeniesione do innego muzeum. Ponieważ zdążyli się do nich przywiązać emocjonalnie, postanawiają je ukraść. Każdy z nich wybiera swoje ulubione dzieło, na miejsce których planują podstawić podrobione kopie.

TVN
22.30 Elita zabójców
Danny i Hunter tworzą jeden z najlepszych duetów płatnych zabójców. Po kolejnym zleceniu pierwszy z mężczyzn postanawia przejść na emeryturę i zamieszkać w Australii u boku ukochanej kobiety. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Hunter jest przetrzymywany jako zakładnik, ponieważ nie udało mi się ukończyć jednego ze zleceń. Danny rusza więc z pomocą.

TVN 7
22.40 Epidemia strachu
Świat ogarnia panika, gdy pojawia się nieznany dotąd wirus, który zabija w kilka dni po zakażeniu i rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie po całym globie. Naukowcy i lekarze gorączkowo starają się znaleźć lekarstwo, by powstrzymać epidemię. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli, a masowa histeria szerzy się szybciej niż śmiertelny wirus.