Weekend w TV (20 – 22 listopada)

0
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i horror. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK

Polsat
20.00 Smerfy
Podczas ucieczki przed Gargamelem, smerfy w magiczny sposób przenoszą się do Nowego Jorku. Teraz muszą przetrwać na ulicach wielkiego miasta, które nigdy nie śpi i znaleźć sposób na powrót do swojej wioski, zanim Gargamel wytropi je w miejskim gąszczu. Niebieskie stworki będą jednak mogły liczyć na pomoc zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy, Johana.


TVN 7
21.30 Duchy moich byłych
Connor to lekkoduch i zatwardziały kawaler, dla którego najważniejsze są: wolność, zabawa i kobiety. Dokładnie w takiej kolejności. Podczas ślubu młodszego brata, Connor spotyka Jenny – najlepszą przyjaciółkę panny młodej, a jednocześnie swoją pierwszą miłość. Na uroczystości pojawiają się też… duchy byłych dziewczyn mężczyzny.


TVN
22.20 Druga twarz
Po zabójstwie senatora emerytowany agent CIA – Paul Sheperdson – wraca do służby. Ślady wskazują na legendarnego radzieckiego agenta o pseudonimie „Cassius”. Sheperdson miał już z nim do czynienia w przeszłości, kiedy to… zabił Cassiusa. W tej tajemniczej sprawie Paulowi partnerować będzie młody agent FBI, Ben Geary.

 

SOBOTA

Polsat
20.00 U Pana Boga w ogródku
Do małego miasteczka na Kresach Wschodnich – Królowy Most – trafia aspirant Marian Cielęcki, najsłabszy absolwent szkoły policyjnej. Został tu skierowany, ponieważ okolica charakteryzuje się niewielką przestępczością. Tymczasem CBŚ decyduje, że właśnie tu ukryje świadka koronnego, zeznającego w procesie związanym z mafią.


TVP 1
21.35 Siedem sióstr
Jest koniec XXI wieku. Ze względu na skrajne przeludnienie prawo zezwala na posiadanie tylko jednego dziecka. Tymczasem w rodzinie Settmanów na świat przychodzą siedmioraczki. Siostry zmuszone są udawać jedną osobę – Karen. Każda z dziewczynek ma imię pochodzące od dnia tygodnia, w którym może wychodzić z domu. Pewnego poniedziałku jedna z sióstr nie wraca.


TVN
23.45 Pitch Black
Na tajemniczej planecie rozbija się kosmiczny transportowiec, przewożący więźnia Richarda Riddicka. Z katastrofy cało wychodzi jedynie pilot Carolyn Fry, policjant William Johns, kilku pasażerów oraz Riddick. Szybko okazuje się, że planeta roi się od krwiożerczych drapieżników, atakujących wyłącznie w ciemności. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

 

NIEDZIELA

TVP 2
20.00 Labirynt
Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów jedzą razem obiad w Święto Dziękczynienia. Miłe popołudnie zamienia się w koszmar, gdy nagle znika dwójka dzieci – 6-letnia Anna i o rok starsza Joy. Szybko staje się jasne, że dziewczynki zostały porwane. Rozczarowany bezradnością policji ojciec Anny postanawia wziąć sprawy we własne ręce.

TVN 7
22.50 Przetrwanie
Na Alasce rozbija się samolot. Spośród 117 pasażerów udaje się przeżyć tylko ośmiu mężczyznom. Ocalali muszą teraz zmierzyć się z mroźnymi warunkami, stadem wygłodniałych wilków oraz z samymi sobą. Bez ciepłej odzieży i jedzenia mieliby niewielkie szanse na przetrwanie, ale rosną one dzięki jednemu z mężczyzn, który dla pewnej kobiety chce przeżyć za wszelką cenę.

TVP 2
0.40 Po sąsiedzku z mordercą
Kiedy mąż Julie Caster ginie w wypadku, kobieta postanawia przenieść się na drugi koniec kraju do swojej szwagierki Alison. Kobieta chce odbudować swoje życie przede wszystkim dla syna, Matty’ego. Nie wie jednak, że siostra zmarłego męża obwinia ją o śmierć swojego brata i knuje perfidną intrygę, by się zemścić.