Paweł „Smuta” Ciulęba z Grodkowa nagrał nowy utwór

0
fot. Paweł Ciulęba

W 2013 roku wystąpił w programie „X Factor” i chociaż w telewizyjnym show nie dotarł do finału, to zebrał pozytywne recenzje od wszystkich jurorów. Kuba Wojewódzki oceniając muzykę i styl Pawła nawiązywał do zespołu Kaliber 44, a muzyczne radio Eska pisało po występie „Smuty” w kontekście legendarnego „Magika”. Jedno jest pewne – forma ekspresji, mimika i anturaż artysty z Grodkowa nie są należą do zwyczajnych.


Paweł Ciulęba to raper prezentujący specyficzny styl, a w dodatku bardzo skromny człowiek. Sława i popularność za tym nie przepadają, jednak na swoim koncie ma debiutancką płytę, która została wydana w 2015 roku (zobacz >>>TUTAJ<<<). W serwisie You Tube można również natrafić na kolejne utwory, a w ostatnim czasie pojawił się najnowszy jego teledysk.

– Słowa i muzyka idą z głowy, tak po prostu. Wydanie pierwszej mojej płyty zbiegło się z drugą rocznicą śmierci mamy, a później przez dłuższy czas nic nie wrzucałem. Ostatnio wleciał nowy utwór pt. „Schadenfreude” – mówi krótko Smuta.