Ekipa MGJ Group zaprasza na sylwestrową zabawę! Impreza online zapewni różne klimaty muzyczne

0

Nie jest tajemnicą, że większość z nas spędzi w tym roku noc sylwestrową w mniejszym gronie niż zwykle. Popularne domówki będą dominować w całej Polsce, ale to nie oznacza, że jesteśmy skazani na „Sylwestra Marzeń” z TVP lub „granie w grę Tomb Raider”. Z alternatywą wyszła trzyosobowa ekipa z MGJ Group!


Piotr, Grzegorz i Łukasz są mieszkańcami powiatu brzeskiego, a od kilku lat prowadzą firmę, która zajmuje się obsługą techniczną wielu eventów. Wesela, studniówki, koncerty, oprawa dźwiękowa i aranżacja sceniczna, to dla nich codzienność. Teraz postanowili zrobić coś więcej – sylwestrową imprezę online dla wszystkich.

– Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja i niemalże w ostatniej chwili wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować coś dla ludzi. Zorganizujemy imprezę online, która może trafić do każdego domu. Naszą zabawę będziemy streamować na platformie Twitch. Wystarczy kliknąć w link i przeniesiemy się z naszą muzyką do waszych domów. W związku z krótkim czasem przygotowań oraz ograniczonymi możliwościami połączenia sieciowego, szczególnie po północy, liczymy na wyrozumiałość słuchaczy i widzów w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów technicznych – mówi Piotr Dobrzeński z MGJ Group.

Dodajmy, że ekipa zapewnia mieszane klimaty, a więc usłyszymy brzmienia od światowych standardów po disco polo i muzykę elektroniczną. Start imprezy online zaplanowano na godz. 20:00, a zabawa potrwa przynajmniej do godz. 1:00.

Wpuść zabawę sylwestrową MGJ Group do swojego domu i kliknij w link poniżej
>>>TUTAJ<<<