„Zima w skarpetkach”. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim zaprasza!

0

Ferie zimowe trwają w najlepsze. W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim na dzieci czeka wiele atrakcji. Specjalne „skarpetkowe” zadania zawarto w akcji „Zima w skarpetkach”. Dla uczestników przygotowano nagrody.– Uwaga dzieci!!! Na stronach Biblioteki: www.biblioteka-lewinbrzeski.pl lub (fanpagu na facebooku – od red.) Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim w drugim tygodniu ferii zimowych, zaczynając od wtorku 12. stycznia 2021 roku, będą się pojawiały propozycje zabaw zainspirowanych „Niesamowitymi przygodami dziesięciu skarpetek” napisanymi przez Justynę Bednarek i zilustrowanymi przez Daniela de Latour’a. – czytamy na stronie facebookowej Biblioteki.

Kolejne zadania i zabawy publikowane są codziennie. Wszystkie są niezwykle ciekawe i pozwalają wykazać się kreatywnością dzieci. Za wykonanie zadań, Biblioteka przygotowała nagrody.

– „W sobotę 16. stycznia w Bibliotece w Lewinie Brzeskim na uczestników zabaw, którzy przygotują przynajmniej jedną pracę plastyczną lub wykonają przynajmniej jedno zadanie, będą czekały nagrody w postaci kolorowych, odlotowych, nowiuteńkich i kompletnych par skarpetek z motywami dla miłośników książek. Na przebojowe skarpetki ma szansę pięciu uczestników, którzy jako pierwsi odwiedzą w tym dniu Bibliotekę (z pracą plastyczną lub rozwiązaniem zadania do wglądu). Udanej skarpetkowej zabawy! #zimawskarpetkach.” – piszą organizatorzy na swoim facebooku.

W imieniu lewińskiej Biblioteki serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Szczegóły znaleźć można na stronie www.biblioteka-lewinbrzeski.pl.