Pati En nagrała nową piosenkę. Brzeżanka rozwija swoje pasje

1
fot. Pati En / Facebook

Niedawno na łamach Panoramy Powiatu i portalu Brzeg24.pl pisaliśmy o debiucie brzeskiej wokalistki, ukrywającej się pod pseudonimem Pati En. Na youtube opublikowano kolejny singiel młodej artystki.


W pierwszym artykule o brzeskiej wokalistce pisaliśmy o tym, że światło dzienne ujrzał jej pierwszy autorski utwór, który został opublikowany w internecie. Artystka nie próżnuje i na facebooku znaleźć można jej kolejne propozycje. Do naszej redakcji napisał kolega młodej wokalistki, który wskazał, że ta – musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami ze względu na swoje pochodzenie.

– Całkiem niedawno opublikowaliście artykuł na temat Pati En, a głownie o jej piosence. Dziewczyna ta bardzo się stara, aby robi
to co kocha mimo tego, że często podkładane są jej kłody pod nogami z tego względu iż jest pochodzenia romskiego – pisze przyjaciel wokalistki w mailu do naszej redakcji.

Okazuje się, że mimo przeciwności losu Pati En opublikowała kolejną piosenkę. Można jej wysłuchać w serwisie youtube, a dokładniej tutaj: www.youtube.com/watch?v=YjSlO4wZTwo. Zachęcamy do jej wysłuchania, a młodej wokalistce życzymy wielu sukcesów na scenie!