Kino w plenerze – „Palm Springs” na lewińskiej plaży

0

Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara oraz Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim zapraszają na kolejny seans kina plenerowego na lewińskiej plaży. Wydarzenie zaplanowano na sobotę (31.07) na godz. 21:00, a publiczność będzie mogła obejrzeć film, pt. „Palm Springs”.

„Palm Springs” to film opowiadający historię beztroskiego Nylesa i zadeklarowanej singielki Sarah. Bohaterowie poznają się na weselu w Palm Springs. Początkowo nudna i sztampowa impreza wymyka się spod kontroli, a Nyles i Sarah zostają uwięzieni w pętli czasowej, co oznacza, że w kółko przeżywają ten sam dzień. Ta sytuacja – choć z pozoru beznadziejna – daje im mnóstwo możliwości i absolutną wolność. Realizują naprawdę szalone pomysły, a ich romans uznać można za jeden z najbardziej oryginalnych w historii kina.

Ta pełna zwrotów akcji komedia zachwyciła publiczność i jurorów festiwalu Sundance. Jak podkreślają widzowie na całym świecie – ten film można oglądać raz za razem i zawsze bawi i jest świetną rozrywką.

Dodajmy, że seans filmu „Palm Springs” to kolejna odsłona wakacyjnej akcji pn. „Kino w plenerze”, która organizowana jest na plaży miejskiej w Lewinie Brzeskim. Dla przypomnienia, wydarzenie odbędzie się już w sobotę (31.07) o godz. 21:00. Szczegóły znaleźć można na stronie https://mgdk-lewinbrzeski.pl oraz https://lewin-brzeski.pl. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu.