Muzeum Piastów Śląskich zaprasza na spotkanie autorskie z Gabrielą Anną Kańtor

0
fot. zamek.brzeg.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Autorka powieści już raz odwiedziła Zamek Piastów Śląskich w 2021 r., a w najbliższy piątek (15. września) ponownie przybędzie do Brzegu, aby porozmawiać z czytelnikami o swojej twórczości. Spotkanie autorskie z Gabrielą Anną Kańtor rozpocznie się o godz. 18:00.


– „Zapraszamy na spotkanie autorskie z Gabrielą Anną Kańtor. 15 września 2023 godz. 18.00, Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu Spotkanie zorganizował Klub Książki Herbacianej prowadzony przez Ewę Wróbel. Wstęp wolny” – czytamy w komunikacie Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

– „Już raz mieliśmy przyjemność gościć tę pisarkę na brzeskim zamku. Było to w 2021 roku, wtedy Gabriela Anna Kańtor opowiadała nam o bohaterkach i bohaterach swoich dwóch powieści historycznych: o Joannie Gryzik i Karolu Goduli, o Mariannie Orańskiej i Hansie Ulryku Schaffgotschu. W trakcie owego spotkania – jak to zwykle na takich spotkaniach bywa –Autorka, zapytana o plany twórcze, wspomniała o książce, nad którą aktualnie pracuje. I właśnie temu dziełu poświęcony będzie wieczór autorski w przyszły piątek” – informuje Muzeum Piastów.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama