Wyjątkowe spotkanie w Klubie Wojskowym

0
fot. Klub
Reklama
Reklama

W środę 15 listopada b.r. w Klubie Wojskowym 1 Pułku Saperów w Brzegu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Tym razem były to wdowy, których mężowie służyli w brzeskiej jednostce wojskowej.


Integracja dla ducha i ciała

Pomysłodawczynią wydarzenia była przewodnicząca stowarzyszenia Rodzina Wojskowa Jadwiga Sioma. Zebranych przywitała kierownik Klubu Jana Koronkiewicz i zaprosiła do obejrzenia krótkiego programu artystycznego. Na scenie jako pierwsza pojawiła się Julia Dobrowolska (instruktorka Klubu), która wykonała etiudę taneczną pt. „Dokąd teraz?”. Chwilę później wokalistka Aleksandra Szyszka zaśpiewała „Modlitwę o pokój”, „Mundur” oraz „Pisze Agnieszka B.”. Obie artystki zebrały gromkie brawa od publiczności, a Pani Jadzia wręczyła im słodkie upominki. Gośćmi wydarzenia byli ppłk. Sławomir Marcinek, reprezentujący dowódcę pułku, oraz kpt. Paweł Romek zastępca szefa Sekcji Wychowawczej.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Po dawce wrażeń artystycznych przyszła pora na ciasto i kawę. Przy wspólnym stole uczestnicy mogli powspominać i wymienić się doświadczeniami.

R.O.

Reklama
Reklama