Biblioteka w Grodkowie zaprasza na warsztaty z ajurwedą

0
Reklama
Reklama

Serdecznie zapraszamy do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodkowie na pierwsze spotkanie pt. „Menopauza w ujęciu ajurwedy”, organizowane w ramach cyklu „Ajurweda na urodę”, które odbędzie się 29 listopada (środa) o godz.18.00 w Dziale Edukacji Regionalnej (II piętro). Spotkanie będzie się składać z wykładu połączonego z sesją (masaże olejami + sesja dźwiękowa), a poprowadzi je Pani Beata Sikorska-Żyrek. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy pod nr 77 415 54 28. Zajęcia są bezpłatne, a zebrane dobrowolne datki (do rejestrowanych puszek) zasilą nierefundowane leczenie onkologiczne Janka Żyrka.


Beata Sikorska – pedagog z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia artystyczne, zajęcia z jogi dla dzieci i dorosłych. Wykonuje masaże, prowadzi dźwiękoterapię. Jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności joga. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, Holistyczne Zarządzanie Samorozwojem – Joga i Ajurweda dla Menadżerów (Politechnika Opolska), zawodowy kurs Konsultanta i Terapeuty Ajurwedy w instytucie Nirmala oraz wiele szkoleń i kursów związanych z jogą.

Chęć zgłębiania, rozwiązywania dolegliwości ciała w połączeniu z emocjami, spowodowała, że zafascynowała się kilka lat temu jogą, ajurwedą (wszystko za sprawą niesamowitego nauczyciela Piyusha Mittala) i w tym kierunku ustawicznie się rozwija. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami z innymi osobami.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

W wolnych chwilach lubi malować, czytać, tańczyć, spotykać się z przyjaciółmi.

Reklama