Kreatywne warsztaty ekologiczne – GOK w Lubszy realizuje projekt Fundacji Gobarto

0
fot. GOK ws Lubszy
Reklama

To już kolejny etap projektu pn. „Budujemy przyszłość młodych – kreatywne warsztaty edukacyjno-artystyczne”. Tym razem dzieci przygotowywały miniaturowe ogrody w szklanych naczyniach. Przypomnijmy, że ekologiczny projekt realizuje Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy, natomiast finansowanie wydarzenia zapewnia Fundacja Gobarto.


  • „Warsztaty »Las w szkle« odbyły się w świetlicy wiejskiej w Tarnowcu. Dzieci przygotowywały w szklanych naczyniach kompozycje roślin przypominające miniaturowy ogród. Uczestnicy warsztatów podkreślali, że łatwy do samodzielnego zbudowania las w słoiku, to bardzo ładna dekoracja” – informuje GOK w Lubszy.

Dodajmy, że ekologiczny projekt zakłada organizację jeszcze jednego spotkania z dziećmi. Kolejne warsztaty w tego cyklu odbędą się w Mąkoszycach. Warto podkreślić, że istotą zajęć edukacyjno – artystycznych jest lepsze uświadamianie dzieci i młodzieży oraz zrozumienie zależności w naturze i ekosystemie.

Uroczyste zakończenie projektu wraz z wieloma atrakcjami towarzyszącymi odbędzie się już 24. maja br. na terenie przy świetlicy w Nowym Świecie. Więcej informacji na temat planowanego wydarzenia organizator zamieści na stronie internetowej www.goklubsza.pl w zakładce „Granty” oraz w mediach społecznościowych.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA