Integracja lokalnych stowarzyszeń w Klubie Saperów

0
fot. Klub
Reklama
Reklama

W piątek 14 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie integracyjne kół i stowarzyszeń współpracujących z Klubem Wojskowym 1. Pułku Saperów w Brzegu.


W wydarzeniu uczestniczyli członkowie Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich (prezes Alicja Heflich), Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (prezes Ireneusz Seliga), Związku Sybiraków (prezes Janina Góral), Stowarzyszenia „Rodzina Wojskowa” (przewodnicząca Jadwiga Sioma) i Związku Żołnierzy Wojska Polskiego (prezes Łukasz Żuk). Zaproszony został również dowódca 1 Pułku Saperów ppłk Krzysztof Jaroszek.

Przed rozpoczęciem spotkania jego uczestnicy zostali zaproszeni przez Janę Koronkiewicz do obejrzenia i wysłuchania koncertu zatytułowanego „Jeszcze w zielone gramy”, który z okazji zakończenia roku artystycznego i powitania lata odbywał się na dziedzińcu Klubu Wojskowego w Brzegu. Na scenie pojawili się mali i duzi artyści na co dzień przygotowujący się do występów pod czujnym okiem instruktorów: Jany Koronkiewicz, Anny Glińskiej, Julii Dobrowolskiej oraz Rafała Ochocińskiego, by zaprezentować nabyte w ciągu roku umiejętności. Każda prezentacja została nagrodzona gromkimi brawami, a cały koncert zebrał owacje na stojąco.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Po uczcie duchowej przyszedł czas na ucztę dla ciała. W jednej z wcześniej przygotowanych sal członkowie stowarzyszeń zasiedli przy kawie i ciastku, aby podyskutować o sprawach bieżących, wymienić się doświadczeniami i powspominać.

R.O.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama