XV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie”

0
Reklama

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie 2015”, który odbędzie się 17 stycznia o godz. 8.00 w sali teatralnej BCK.


 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Celem imprezy jest prezentacja amatorskiej twórczości artystycznej oraz pielęgnacja tradycji śpiewania kolęd i pastorałek W przeglądzie mogą uczestniczyć: soliści, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne oraz chóry i schole. Uczestnicy podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe: szkoły podstawowe klasy IV-VI, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.

Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie” jest:

a) nadesłanie karty zgłoszenia (znaleźć ją można na stronie internetowej www.bck-brzeg.pl) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 stycznia 2015 r. na adres organizatora lub e-mailem na adres: joannabilowicka@gmail.com lub oskarkultura@gmail.com.

b) nadesłanie wraz z kartą zgłoszenia nagrania demo, na płycie CD lub mailem w formacie MP3. Na podstawie nagrania artyści zostaną zakwalifikowani do udziału w konkursie. Lista zakwalifikowanych uczestników ukaże się na stronie facebook.com/BrzeskieCentrumKultury w dniu 7 stycznia 2015 w godzinach wieczornych, uczestnicy zostaną również poinformowani drogą mailową.

Dokładne informacje dotyczące regulaminu Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie”, a także kartę zgłoszenia znaleźć można na stronie internetowej Brzeskiego Centrum Kultury www.bck-brzeg.pl.

Reklama