Wielkanoc u Kubusia

0
Reklama

Okres poprzedzający  Święta Wielkiej Nocy to czas który każda rodzina poświęca na przygotowanie  domu i serc by właściwie spędzić ten czas.  Sprzątanie i szykowanie świątecznych potraw to nie najważniejsze momenty dla domowników. To czas wspólnej zabawy, odpoczynku w gronie najbliższych.


 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

W Klubie 1 Pułku Saperów dnia 27 marca rozpoczęły się przygotowania do Wielkiej Nocy. Najmłodsze dzieci z garnizonu ( 3-6 lat) wraz ze swoimi rodzicami przybyły na specjalne zaproszenie Kubusia Puchatka. Przygotowane przez niego niespodzianki bardzo spodobały się zgromadzonym milusińskim.

Nie zabrakło tworzenia kolorowych pisanek, świątecznego toru przeszkód, wspólnej gry w kalambury, i innych zabaw. Główną atrakcją dla dzieci było pieczenie z panią Janą Koronkiewicz wielkanocnej babki, którą później ze smakiem zajadały wraz z rodzicami.

Była to kolejna zabawa z cyklu „Chatka Puchatka” – Saperski Klub Malucha, którą przygotowały panie: Anna Glińska i Angelika Skowronek. Pomocą służyła  pani Zuzanna Zazulin, wieloletnia artystka klubu. Zapraszamy na kolejną zabawę już 24 kwietna.

Tekst i zdjęcia – Klub

Reklama