Nabór zespołów na Muzyczną Jesień 2015 rozpoczęty!

4

Już w listopadzie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych „Muzyczna Jesień 2015”. Zgłoszenia nadsyłać można do 19 października 2015. 


 

To właśnie w czasie Muzycznej Jesieni swoją karierę zaczynały takie zespoły jak Lady Pank czy TSA. Od przeszło 40. lat polskie i zagraniczne zespoły mogą próbować swoich sił na scenie grodkowskiego Domu Kultury. Finał tegorocznej edycji zaplanowany jest na weekend 19-21 listopada 2015. Zgłoszenia można wysyłać do 19 października. Pierwszej selekcji jury dokona na podstawie nadesłanych nagrań demo.

Pula nagród w tegorocznej Muzycznej Jesieni to 8000 złotych. Poziom artystyczny każdej edycji Muzycznej Jesieni jest niezwykle wysoki. Organizatorzy jak co roku zapraszają do udziału zespoły muzyczne: rockowe, bluesowe, reggae, jazzowe, folkowe, itp.

Muzyczna Jesień 2015 składa się z czterech etapów. Etap pierwszy to eliminacje na podstawie nadesłanych materiałów „demo” – do 19 października 2015r. W piątek 20 listopada 2014 odbędzie się II etap przesłuchań. Będą to tzw. eliminacje, w czasie których jury przesłucha dodatkowe 15 wybranych zespołów,  spośród których 5 zakwalifikuje do sobotnich koncertów konkursowych.  W sobotę 21 listopada odbędą się koncerty konkursowe 15 wybranych zespołów (III etap), natomiast w niedzielę 22 listopada ogłoszone zostaną wyniki festiwalu oraz odbędzie się koncert laureatów.

Regulamin i karta zgłoszenia na Muzyczną Jesień dostępna jest tutaj

Poniżej laureaci zeszłorocznej edycji Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych Muzyczna Jesień 2015: