Już tylko tydzień by zgłosić się do projektu Lokalny Rap!

1

Jesteś młody? Lubisz rapować? Tworzysz bity? To szansa dla Ciebie! Fundacja „Uskrzydleni” z Brzegu zaprasza wszystkich młodych twórców muzyki Hip-Hop do wzięcia udziału w projekcie „Lokalny Rap”. Wystarczy, że wyślesz do 03 lipca co najmniej dwa swoje nagrania, a może już niedługo otrzymasz możliwość ich rejestracji w profesjonalnym studio nagrań i wydania ich na składance „Lokalny Rap”!


 

W ocenie otrzymanych nagrań pod uwagę brane są przede wszystkim umiejętności i potencjał, tak więc nie przejmuj się, jeśli zarejestrowałeś swój utwór na komórce czy mikrofonie z komputera. Także masz szansę. Do projektu zakwalifikowanych zostanie ostatecznie tylko ośmiu wykonawców (squadów lub solistów). Dodatkowo, utwory młodych twórców, które znajdą się na płycie wezmą udział w konkursie.

Zagłosować będą mogli na nie wszyscy, którzy obsługują Facebook lub e-mail. Nagrodą w konkursie dla wygranego utworu będzie realizacja wideoklipu. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby do 25 r.ż, zameldowane na terenie Powiatu Brzeskiego.

Utwory prosimy przesyłać na biuro@uskrzydleni.org lub poprzez facebook www.facebook.com/fundacjauskrzydleni.
Projekt „Lokalny Rap” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Opolskiego. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Lokalny Rap - Prasa