„Ważne są dni, których jeszcze nie znamy…” pożegnanie trzecioklasistów w PSP6 Brzeg

0

20 czerwca był dniem szczególnym dla wszystkich uczniów klas trzecich szkoły podstawowej, ponieważ zakończyli oni pewien etap w życiu, a mianowicie pierwszy etap edukacji. Spędzili razem trzy lata. Przeżywali radość z pierwszych sukcesów i gorycz porażek. Znaleźli przyjaciół, wspólnie poznawali otaczający świat. Właśnie kończy się pewien etap ich życia, które będzie stawiało przed nimi nowe problemy, a ich rozwiązanie będzie coraz trudniejsze. Z każdym dniem będą wchodzić w świat ludzi dorosłych. Jednak wierzymy, że będą powracać myślą do wspólnych chwil, do spędzonych wspólnie lat… Ale przecież „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”.


Na uroczystości nie zabrakło wspaniałych gości. Powitaliśmy dyrekcję szkoły – panią Annę Krokosz, Dorotę Wyrzykowską, Ewę Stefanowicz i Dariusza Ilowa. Publiczność doskonale bawiła się przy świetnie dobranych tekstach literackich oraz muzycznych. Nasi uczniowie to doskonali aktorzy i recytatorzy, dlatego środowe popołudnie wypełnione było niesamowitymi emocjami.

Po części artystycznej przyszedł czas na nagrodzenie najlepszych, tych, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursach przedmiotowych i tematycznych. Dzieci oraz ich dumni rodzice odbierali nagrody z rąk pani dyrektor, Anny Krokosz.

Naszym trzecio a w zasadzie czwartoklasistom życzymy samych sukcesów w kolejnym etapie edukacji. Wierzymy, że będzie on tak atrakcyjny i owocny jak dotychczas.

Adriana Puzyniak