Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym nr 4

0
fot. PP nr 4

Jak co roku, zgodnie z tradycją naszego przedszkola gościliśmy w styczniu bardzo ważne osobistości. Nasze kochane Babcie i kochani Dziadkowie zjawili się u nas na przepiękne przedstawienia, przygotowane specjalnie z okazji ich święta.


Każda z grup zaprezentowała na przystrojonej scenie swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Dziadziusiowie i babcie mogli podziwiać swoich wnuków popijając kawkę i herbatkę oraz zajadając pyszne ciasteczka.

Mamy nadzieję, że stworzyliśmy domową i przyjazną atmosferę. Naszych gości witali przy wejściu elegancko ubrani Burmistrzowie Przedszkola. Przestawieniom towarzyszyło dużo uśmiechów i oklasków, a każdy dziadek i babcia wyszli z fajnymi prezentami wykonanymi przez dzieci. Po minach naszych dziadków widać było że są szczęśliwi, dumni i wzruszeni.

Najstarsza grupa „Motylki” w swym autorskim przedstawieniu zabrała nawet babcie i dziadków w podróż dookoła świata. Prezentując w każdym kraju przepiękny taniec narodowy sprawiliśmy, że było to barwne, ciekawe i humorystyczne wystąpienie artystyczne.

Na koniec pojawiły się życzenia: przede wszystkim zdrówka, dużo radości i uśmiechu na co dzień, podwyżki emerytur, zero zmartwień i wiele ciekawych podróży, bo jeszcze dużo lat życia przed Wami. A cała nasza społeczność przedszkolna dołącza się do tych życzeń i chce podziękować naszym drogim Gościom za tak liczne przybycie. Cieszymy się, że w tym ważnym dniu mogliśmy Wam sprawić tak dużo przyjemności.