XXII Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny

0
fot. PP nr 2

W poniedziałek 14 grudnia br. w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Brzegu odbyło się rozstrzygnięcie XXII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego pn. „Przyroda i ja”, który ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiczną został w tym roku przekształcony na konkurs plastyczny pod hasłem „Przyroda w czterech porach roku”.


W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział wszystkie brzeskie przedszkola, które nadesłały prace plastyczne wybranych dzieci lub grup. Prace wykonane były różnymi technikami. Dzieci które je wykonały, bardzo się starały, aby ich „dzieła” były ciekawe, pomysłowe, oryginalne.
Jury konkursowe w składzie Kierownik Biura Oświaty Pani Elżbieta Jurkowska oraz Kierownik Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej Pani Teresa Uruska, miało twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzców. Podjęto decyzję o tym, że wszystkie prace plastyczne będą zwycięskimi.

Organizator przekazał wszystkim biorącym udział w konkursie pamiątkowy dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez Nadleśnictwo Brzeg.

Tekst i zdjęcia: PP nr 2