Przedszkolaki z „Czwórki” przygotowały wielkanocny występ artystyczny

0
fot. PP nr 4

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, dzieci z grupy VI Publicznego Przedszkola nr 4 zaprezentowały piękny program artystyczny pt. „Pisanka kolorowana niespodzianka”. Pierwotnie występ zaplanowany był tuż przed samymi świętami, jednak w wyniku wprowadzenia nowych obostrzeń, został przeniesiony na piątek (26.03).

Dzieci z grupy „Motylki”, pod opieką pani Grażyny Dziedzic, Doroty Chojnackiej oraz Ryszardy Tesarowicz jak zawsze doskonale wcieliły się w role małych aktorów na pięknie udekorowanej scenie. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zaproszonym przedszkolakom zwyczaje i tradycje wielkanocne.

Jak zwykle nie zabrakło tańców, śpiewu, i pięknych uśmiechów . Po występach Pani Dyrektor Albina Łącka życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy, a wielkanocny zajączek obdarował dzieci kolorowymi i słodkimi upominkami.
Niestety, z powodu pandemii rodzice nie mogli uczestniczyć w przedstawieniu, ale dzięki uprzejmości jednego z nich cały występ został uwieczniony na nagraniu.


Agata Wielgus