Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 4

0
fot. PP nr 4

W poniedziałek odbyło się w naszym przedszkolu wielkie święto – Dzień Przedszkolaka. Było wesoło i kolorowo. Naszych podopiecznych powitaliśmy piękną dekoracją, przygotowaną specjalnie dla nich. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach i konkursach.


Każde dziecko dostało emblemat upamiętniający ten szczególny dzień. Odbyły się również grupowe dyskoteki , po których raczyliśmy się słodkim poczęstunkiem. Na pamiątkę wykonaliśmy również wesołe zdjęcia w naszej „Foto-budce”. Taka pamiątka podobała się każdemu, a przy tym dała nam dużo uśmiechu i wesołej zabawy.

Starsze dzieci wybrały się na krótką wycieczkę pt. „ Odrzańska Odyseja” do naszej brzeskiej Mariny. Tam odwiedziły pływające muzeum Odry – starą zabytkową barkę. Było to dla dzieci bardzo ciekawe doświadczenie posłuchać opowieści kapitana żeglugi odrzańskiej. Mieliśmy okazję zwiedzić zabytkową barkę i obejrzeć multimedialną prezentację na temat drogi wodnej we Wrocławiu i statkach, które kiedyś poruszały się odrzańskim szlakiem wodnym.

Takie dni jak dzisiaj zdarzają się rzadko. Toteż bardzo cieszyła nas radość w oczach naszych dzieciaczków. A wszystkim naszym kochanym przedszkolakom życzymy takich doświadczeń i radości każdego dnia i cieszymy się że w takim dniu byliście z nami.

tekst i fot. PP nr 4