Razem „Tobie Polsko”

0
Reklama

Przedszkole Publiczne Nr1 od lat podejmuje działania uczestnictwa w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” w Olszance. Podejmuje również działania badań losów absolwentów w tym dalszą współpracę z rodzicami i dziećmi którzy uczęszczali do naszej placówki.


Dla przypomnienia są to m.in. spotkania wg. wspólnie przemyślanego pomysłu jak i spotkania na konkursach, możemy tutaj nadmienić Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” w Olszance, który odbywa się od 25 lat w województwie opolskim, na którym to nasi obecni przedszkolacy jak i absolwenci od 2013 roku mają możliwość pokazania swoich talentów muzycznych. Sięgając do wspomnień na jednym z festiwali wystąpił zespół „Przedszkolna Rodzina” gdzie wspólnie z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola jak i absolwentami mogli zaprezentować się i rodzice.

W tym roku w dniu 23 października w sobotę przedszkolacy jako zespół Wesołe Nutki pod kierunkiem Pań nauczycielek Anety Machowskiej i Barbary Kubik wzięli udział w festiwalu gdzie w części konkursowej zaprezentowali się w piosenkach patriotycznych Co to jest niepodległość, Jest takie miejsce Polska”, absolwentów natomiast prezentowała Łucja Rogotowicz w piosenkach „Orzeł” i „Jaka wielka jest Warszawa” przygotowana przez Panią Małgorzatę Kulińską. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz naszego przedszkola, za życzliwość wsparcie i zrozumienie.

Tekst: Małgorzata Kulińska

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama