„Talenty na start”. XV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki w Przedszkolu Publicznym nr 8

0
fot. Przedszkole
Reklama
Reklama
Reklama

Talenty na start” to konkurs, który od piętnastu lat odbywa się w naszym przedszkolu, co roku dla urozmaicenia tego przedsięwzięcia zmienia się tylko hasło, które w tym roku zabrzmiało: „W zdrowym ciele zdrowy duch”.


W czwartek 16 maja przedszkolaki z brzeskich przedszkoli dzielnie wykonywały przygotowane piosenki związane ze zdrowym odżywianiem się oraz hartem ducha.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy o propagowaniu zdrowego stylu życia.
W konkursie uczestniczyło dziesięciu konkurentów – każdy zaprezentował się doskonale, piosenki były wykonane z dużym zaangażowaniem oraz widać było u uczestników ogromną wrażliwość i wyśmienite poczucie rytmu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne na najwyższym poziomie. Publiczność była zachwycona i nagradzała uczestników gromkimi brawami. Występy dzieci wywoływały uśmiech na twarzach oglądających, niektóre wzruszały nawet do łez. Wszyscy reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny i trudno było wyłonić zwycięzcę.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

W związku z tym Komisja Konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Ochmańska – Jurkowska – Kierownik Oświaty, Pani Grażyna Kotecka – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J. Elsnera oraz Pani Jana Koronkiewicz – Kierownik Klubu Wojskowego I Pułk Saperów postanowiła nagrodzić i przyznać dyplomy wszystkim uczestnikom, ogłaszając jednomyślnie, że…

WSZYSCY SĄ ZWYCIĘZCAMI !

Serdecznie gratulujemy wykonawcom za godne reprezentowanie swoich przedszkoli. Składamy również podziękowania nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony
w przygotowanie dzieci do konkursu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama