Festyn rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Brzegu

0
fot. Przedszkole
Reklama
Reklama
Reklama

7 czerwca 2024 r. w ogrodzie przedszkolnym Przedszkola Publicznego nr 1 w Brzegu odbył się Festyn Rodzinny ph „Bawmy się razem”.


O godz.15.00 dzieci ze wszystkich grup powitały zebranych gości tańcem i śpiewem za co otrzymały gorące brawa.

Pani dyrektor Marzena Augustyn zaprosiła serdecznie wszystkich do udziału w festynie życząc wesołej zabawy oraz wręczyła dzieciom nagrody za udział w konkursie fotograficznym „Ruch to zdrowie- każdy przedszkolak ci to powie”.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Wśród gości można było dostrzec zarówno absolwentów naszego przedszkola jak i nowoprzyjęte do naszego przedszkola dzieci i ich rodziny.

Każdy z gości znalazł tu coś dobrego dla siebie – w ogrodzie były rozstawione przeróżne stoiska: w loterii fantowej można było wylosować świetne nagrody, zapleść warkoczyki, zrobić tatuaż, malować na folii. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach- gdzie bezpieczeństwa w zabawie strzegli harcerze z ZHP Brzeg, oni też tworzyli z baloników ciekawe zwierzątka.

Zabawę uświetniła wizyta panów Strażaków i ich wóz strażacki z PPSP w Brzegu.

Licznie zgromadzeni goście mieli okazję zjeść pyszną kiełbaskę, grochówkę, spróbować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem lub napić się kawy, naleśniki oraz popcorn cieszyły się też dużym zainteresowaniem. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka i świetne nastroje i choć wcześniej aura nie była sprzyjająca to wszystko ułożyło się świetnie a słońce towarzyszyło wszystkim już do końca festynu.

Składamy gorące podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej imprezy, harcerzom oraz strażakom.

Zapraszamy wszystkich gości za rok!

Reklama