UCZNIOWIE PG 4 na tegorocznym GEORGIANUM

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po raz drugi nasi uczniowie PG nr 4 wzięli udział w „Georgianum”, czyli pięknym święcie Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu.


Najpierw odwiedziliśmy szkołę, potem przeszliśmy wspólnym korowodem z ul. Kamiennej na Zamek Piastów Śląskich, gdzie odbywała się impreza. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie klasy IIB, IIIA i IIIB pod opieką p. Moniki Słupskiej i p. Kaliny Łukaszów:
Przeciąganie liny: Maksymilian Przystajko, Bartosz Wierzbicki, Kacper Lenart
Renesansowy strój kobiecy: Kornelia Sapieja, Aleksandra Pacholewicz
Rysunek: Kornelia Sapieja, Emilia Tokrczyk
Taniec sportowy: Laura Gackowska, Julia Czarnota, Natalia Urbanowicz, Kacper Rudnik
Skakanka: uczennice klasy IIIB
Mini playback show: Laura Gackowska, Julia Czarnota, Natalia Urbanowicz
Stanęliśmy odważnie do wszystkich konkurencji, zajmując czasami najwyższe lokaty (renesansowy strój kobiecy i taniec sportowy). Emocje sięgały zenitu zwłaszcza podczas przeciągania liny, ale we wszystkich konkurencjach bawiliśmy się świetnie. Między poszczególnymi konkurencjami mogliśmy zobaczyć na dziedzińcu zamku ofertę edukacyjną ZSB, przygotowaną w zabawny sposób przez uczniów tej szkoły. Końcowy wynik zagwarantował nam 3 MIEJSCE jako jedyne gimnazjum z Brzegu stanęliśmy na podium! Nagrodę otrzymaliśmy z rąk dyrektor ZSB – p. Moniki Jurek i oczywiście księcia Jerzego II Piasta. Za wspólną zabawę dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Monika Słupska