Najlepsi z Najlepszych

0

W dniu 21 czerwca 2016r. w sali Urzędu Miasta Grodkowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Grodkowa najlepszym uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszej gminy. Towarzyszyli im nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz rodzice. Na uroczystości obecny był również przewodniczący Komisji Oświatowej Miłosz Krok oraz pracownicy Gminnego Zarządu Szkół i Przedszkoli w Grodkowie.


Znaleźć się w gronie najlepszych z najlepszych-to satysfakcja i radość z pokonanych trudności w dążeniu do zgłębienia nauki, odkrywania tajemnic i twórczych poszukiwań źródeł wiedzy .

Rodzicom wyróżnionych uczniów Burmistrz Marek Antoniewicz wręczył listy gratulacyjne.

Nagrodę Burmistrza otrzymali :

  1. Oliwia Brączek PSP w Kopicach
  2. Amelia Szczawińska PSP Nr 3 w Grodkowie
  3. Anna Maliszewska PSP Nr 3 w Grodkowie
  4. Eliza Turowska PSP Nr 3 w Grodkowie
  5. Julia Szczurek PSP Nr 3 w Grodkowie
  6. Kamil Kubicki PSP Nr 3 w Grodkowie
  7. Nikola Gajewska PSP Nr 3 w Grodkowie
  8. Sabina Nowacka PSP Nr 3 w Grodkowie
  9. Wiktoria Winny PSP Nr 3 w Grodkowie
  10. Agnieszka Mielnik PZS w Jędrzejowie
  11. Natalia Ukleja PZS w Jędrzejowie
  12. Miłosz Czaniecki PSP w Lipowej
  13. Wiktoria Guzik PSP w Lipowej
  14. Julia Łoza PSP w Gnojnej
  15. Dominika Bieńkowska PSP w Kolnicy
  16. Wiktoria Turkowyd PSP w Kolnicy
  17. Milena Jakubowska PZS w Jędrzejowie – Gimnazjum
  18. Dominika Gwóźdź GP Nr 2 w Grodkowie
  19. Julia Dominikowska GP Nr 2 w Grodkowie
  20. Aleksandra Stokłosa GP Nr 1 w Grodkowie
  21. Bogdan Olszewski GP Nr 1 w Grodkowie
  22. Natalia Bielecka GP Nr 1 w Grodkowie

Wśród tegorocznych wyróżnionych uczniów jest trzech finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych :

Miłosz Czaniecki – uczeń Szkoły Podstawowej w Lipowej – konkurs historyczny

Natalia Bielecka – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie – konkurs języka angielskiego

Julia Szczurek – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 w Grodkowie – konkurs matematyczny

oraz trzech laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych :

Natalia Bielecka – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie – konkurs polonistyczny

Julia Dominikowska – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 2 w Grodkowie – konkurs polonistyczny

Bogdan Olszewski – uczeń Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie – konkurs języka angielskiego

Ceremonię wręczenia nagród uświetniły występy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojnej, oraz Publicznego Zespołu Szkół w Jędrzejowie.

Komunikat GZSziP w Grodkowie