Catering dietetyczny Anny Lewandowskiej będzie dostarczany do Brzegu!

0
fot. Anna Lewandowska / materiały prasowe

Już w najbliższy piątek (10. lipca), do Brzegu i okolicznych miejscowościach będą dostarczone pierwsze zamówienia cateringu dietetycznego stworzonego przez Annę Lewandowską – specjalistkę do spraw żywienia, bizneswoman i wielokrotną mistrzynię świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym


Cała propozycja „SuperMenu by Ann” opiera się na przemyślanej filozofii żywienia Anny Lewandowskiej, która stawia na poprawę jakości życia dzięki zdrowej i funkcjonalnej diecie.

– „W SuperMenu nie wierzymy w „diety cud” i inne magiczne sposoby. Jeśli chcemy jeść i żyć zdrowo, potrzebujemy przemyślanych zmian w swoich nawykach żywieniowych. To właśnie nas wyróżnia!” – mówi Anna Lewandowska.

Projekt „SuperMenu by Ann” polega na dostarczaniu posiłków, które nie tylko mają pomóc w utracie wagi, ale przede wszystkim pozytywnie wpłynąć na zmianę nawyków żywieniowych i zdrowie konsumentów.

Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z cateringu, będą mogli wybierać między ośmioma dietami. Autorką wszystkich przepisów jest sama Ania, która we współpracy z doświadczonymi dietetykami opracowała codzienne jadłospisy.

– „Trzy z nich są już doskonale znane osobom korzystającym z popularnej aplikacji Anny Lewandowskiej, Diet&Training by Ann. Nowych jest aż pięć: dieta Fit, Vege, Vege + Fish, Sport i No Gluten & No Lactose. Nawet najbardziej wymagający znajdą wśród nich coś dla siebie” – informują przedstawiciele „SuperMenu” i zapewniają, że: – „W ramach każdej z diet istnieje możliwość wyboru wartości kalorycznej. W żadnej z propozycji nie ma produktów wysokoprzetworzonych, barwników ani konserwantów. Można je zamówić na 7 dni w tygodniu, a dostawy realizowane są w godzinach porannych”.

Warto zaznaczyć, że od niedawna możliwa jest dostawa posiłków w całkowicie ekologicznych opakowaniach. Zamówienia można składać od 7 lipca poprzez specjalną stronę internetową.