Zatrudni na stanowisko elektryk

0
Materiał wyborczy KWW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Firma Bartling Polska Sp. z o.o. z Brzegu
producent opakowań z tworzyw sztucznych
dla przemysłu spożywczego

zatrudni na stanowisko:
Elektryk

Zadania:

  • naprawa automatyki maszyn i ich podzespołów,
  • realizacja przeglądów maszyn według harmonogramu.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budowy automatyki maszyn,
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, napędów,
  • aktualne uprawnienie SEP.

Mile widziana:

  • posiadana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • znajomość podstaw języka niemieckiego lub angielskiego
    Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji wyłącznie w sposób elektroniczny na adres mailowy:

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego

andrzej.mielnik@bartling-cups.com

z dopiskiem w temacie „rekrutacja elektryk” Wszelkich informacji w zakresie tej rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu: 77 424 03 01.

Aplikacje winny zawierać dopisek o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie naboru do pracy w firmie Bartling Polska Sp. z o.o.