Ależ to będą emocje! Zapraszamy na cykliczne wydarzenia w Strefie Sportu

0

W środy – spotkania przy grach planszowych, w czwartki – PubQuiz, czyli drużynowe konkursy z nagrodami, a w niedziele – turnieje FIFA 2019 na konsolach Xbox One. Na wszystkie cykliczne imprezy zaprasza brzeski pub Strefa Sportu.


– Podczas spotkań z grami planszowymi będziemy testować wydawnicze nowości, przeprowadzimy spotkania autorskie z twórcami gier, i oczywiście zorganizujemy turnieje z nagrodami. Mamy w swojej kolekcji wiele interesujących tytułów, w które będzie można pograć na miejscu – zachęca Grzegorz Jakubowski ze Strefy Sportu.

– W czwartki zapraszamy do wzięcia udziału w PubQuizie. To forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji – mówi koordynator cyklicznych wydarzeń w brzeskim pubie.

W niedziele wszyscy chętni przesiądą się na konsole. Cotygodniowe turnieje w grę FIFA 2019 odbywają się w parach. Więcej informacji o planowanych imprezach można uzyskać na Facebooku (w zakładce wydarzenia): https://www.facebook.com/StrefaPubBrzeg/