Co nowego w OH KINO Oława? Nowy rok i najnowsze premiery!

0
fot. Paramount Pictures / OH Kino

Już na początku stycznia dystrybutorzy ruszają z rozmachem, prezentując nam szeroki wachlarz tytułów. Znana wszystkim seria filmów Transformers doczekała się kolejnej odsłony. Niewątpliwe najpopularniejszy członek załogi, Bumblebee wraz z niesforną nastolatką Charlie będzie musiał sprostać wyzwaniu, które szykuje mu los.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/437


Jesteście ciekawi co się dzieję z waszym pupilem kiedy zamykacie drzwi wychodząc do szkoły, pracy czy przedszkola? Najmłodsi widzowie dostają rzadką możliwość podpatrzenia, jak wygląda „Sekretny świat kotów”. Musicie odwiedzić OH KINO Oława i wraz z kotem Oscarem przeżyć wielką przygodę w poszukiwaniu Miaukocji!
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/445

Dla miłośników mocnego, polskiego kina mówimy jedynie: ZABAWA, ZABAWA. Ciężki temat alkoholizmu został zręcznie przełamany nietuzinkowym humorem. Jeśli dodamy do tego fakt, że główne rolę grają już dawno docenieni przez krytyków aktorzy (Marcin Dorociński, Agata Kulesza), wynikiem może być jedynie wybitny film nagrodzony między innymi na festiwalu w Gdyni.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/438

Jeśli sądzicie, że to wszystko co można zobaczyć w OH KINO Oława, to nie mogliście się bardziej mylić! Sprawdźcie pełen repertuar pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/